Sprawdzone suche karmy dobrej jakości-poczytaj zanim odp

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

OWCZARZ2
Posty:346
Rejestracja:20 listopada 2008, 01:10
Lokalizacja:Kraków

30 stycznia 2009, 18:47

Mój właściwie wszystko co z rybą to wsuwa, a im bardziej śmierdzi rybskami tym chętniej je.
A powiedz goskaa czy TOTW bardzo pachnie rybą a Pacifica?

Zastanawiam się czy jest sens przepłacać kupując Wolfsbluta, ta Pacifica ma też całkiem fajny skład a dużo tańsza- jeśli by jeszcze przyswajanie było ok, to może jednak ją spróbować.

Oby nie była gorsza od starej wersji Salmon.
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

31 stycznia 2009, 10:21

OWCZARZ2 pisze:Mój właściwie wszystko co z rybą to wsuwa, a im bardziej śmierdzi rybskami tym chętniej je.
A powiedz goskaa czy TOTW bardzo pachnie rybą a Pacifica?

Zastanawiam się czy jest sens przepłacać kupując Wolfsbluta, ta Pacifica ma też całkiem fajny skład a dużo tańsza- jeśli by jeszcze przyswajanie było ok, to może jednak ją spróbować.

Oby nie była gorsza od starej wersji Salmon.
Mi TOTW prawie wogole nie pachniał rybą w porównaniu do Pacifcy, a nie mówiąc o Orijenie który śmierdzi jak z kutra.

Ja właśnie się przyglądałam składowi tego Wolfsbluta i Pacificy i tak nawet Pacifica ma kapkę lepszy tzn więcej mięska no zwłaszcza przy tej relacji cenowej 229 a 175 to różnica dość spora, bo ja np za 230 to już mam Orijena.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

31 stycznia 2009, 11:46

Widziałem Krak-vet na Allegro z nową Acaną,dobre ceny :)
Awatar użytkownika
boguś
Posty:220
Rejestracja:20 września 2006, 18:11
Lokalizacja:Zielona

31 stycznia 2009, 11:48

Można taniej także na allegro :wink:
OWCZARZ2
Posty:346
Rejestracja:20 listopada 2008, 01:10
Lokalizacja:Kraków

31 stycznia 2009, 18:49

Ok a więc zamawiam Pacificę zobaczymy- też nie widzę specjalnej różnicy na korzyść TOTW ani Wolfsbluta. Mniej więcej podobne składy więc po co przepłacać.
A im śmierdzi bardziej rybą tym lepiej....niestety na Orijena w cenie normalnej nas nie stać (nie damy się zwariować).
Ale cena Acany jeszcze może byc:) Oby była jakości przynajmniej takiej jak stara wersja z łososiem :)
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

01 lutego 2009, 16:36

Mamy brązowy medal w ręczną!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
OWCZARZ2
Posty:346
Rejestracja:20 listopada 2008, 01:10
Lokalizacja:Kraków

01 lutego 2009, 17:47

Yeah!!! to był szczyt naszych mozliwosci na tych Mistrzostwach (niestety jak narazie takie zespoły jak Francja i Chorwacja to inna galaktyka sportowo), ale jest się z czego cieszyc, naprawde!!!!!! :P :D :P :D
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

01 lutego 2009, 19:05

Owczarz przecież z Chorwatami w Pekinie wygraliśmy ;) Jednak wiadomo, jak się gra u siebie, każdy kto uprawiał jakikolwiek sport, może to sobie wyobrazić... hala w zagrzebiu miesciła 40 tyś kibiców w 99% to chorwaci :D
No ale cóż raz na wozie raz pod wozem ;) Pozatym niezapominajmy że jesteśmy nadal vice mistrzami europy ;) a przegraliśmy z mistrzami lub vice mistrzami świata, jakby nie było - ogromny sukces, jakich w naszym sporcie mało ;)
OWCZARZ2
Posty:346
Rejestracja:20 listopada 2008, 01:10
Lokalizacja:Kraków

01 lutego 2009, 19:42

goskaaa pisze:Owczarz przecież z Chorwatami w Pekinie wygraliśmy ;) Jednak wiadomo, jak się gra u siebie, każdy kto uprawiał jakikolwiek sport, może to sobie wyobrazić... hala w zagrzebiu miesciła 40 tyś kibiców w 99% to chorwaci :D
No ale cóż raz na wozie raz pod wozem ;) Pozatym niezapominajmy że jesteśmy nadal vice mistrzami europy ;) a przegraliśmy z mistrzami lub vice mistrzami świata, jakby nie było - ogromny sukces, jakich w naszym sporcie mało ;)
Wiesz takiemu klasowemu zespołowi jak Polska nie przystoi by nie zdarzały się pojedyncze zwycięstwa z drużynami ścicłego "topu" światowego tak jak w Pekinie z Chorwacją, czy "szczęśliwe" na tych mistrzostwach z Norwegią (bo nie oszukujmy się byli lepsi od nas).

Ale nadal twierdzę, że te dwa zespoł Chorwacja i Francja to kosmiczna piłka ręczna i niestety ale dzieli nas przepaść.
To tak jak wziąć Brazylię i Argentynę w piłce nożnej- klasa sama dla siebie- reszta zespołów odstaje i musi się wznieść na wyżyny by nawiązać z nimi walkę.

Ale nieumniejsza to w żadnym przypadku naszego "brązu" :)
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

01 lutego 2009, 20:51

Panie Wenta,ale Pan narobił problemów prezesowi związku,miało nie być medali,miało nie być premii,budżet już rozdrapany na cały rok a Pan z tymi szaleńcami medal przywozisz,już po meczu z Norwegami ostrzegaliśmy żadnych wygranych w ostatnich sekundach,mieliście nie wyjść z grupy,jaki wstyd Pan związkowi przynosisz.
Tak,tak taki komentarz pewnie był wśród tych starych dziadów :D :D :D
Brawo Trener i jego 15 sekund(to dużo czasu)

Temat najlepsza karma zamieniliśmy na chwilkę w najlepszą drużynę :) ,prosimy o wybaczenie :wink:
OWCZARZ2
Posty:346
Rejestracja:20 listopada 2008, 01:10
Lokalizacja:Kraków

01 lutego 2009, 22:28

Robert A. pisze:Panie Wenta,ale Pan narobił problemów prezesowi związku,miało nie być medali,miało nie być premii,budżet już rozdrapany na cały rok a Pan z tymi szaleńcami medal przywozisz,już po meczu z Norwegami ostrzegaliśmy żadnych wygranych w ostatnich sekundach,mieliście nie wyjść z grupy,jaki wstyd Pan związkowi przynosisz.
Tak,tak taki komentarz pewnie był wśród tych starych dziadów :D :D :D
Brawo Trener i jego 15 sekund(to dużo czasu)

Temat najlepsza karma zamieniliśmy na chwilkę w najlepszą drużynę :) ,prosimy o wybaczenie :wink:
Tak- wszędzie "leśne dziadki" :twisted: jak nie tu, to znowu w PZPN, rzygać się chce.....dobrze że czasem górę bierze poprostu duch rywalizacji sportowej :)
Laurka
Posty:27
Rejestracja:20 stycznia 2009, 23:24

01 lutego 2009, 22:56

aaa, to jednak brąz jest :)) Ja niestety nie oglądałam, jakoś mi umknęło, pozatym zniechęciłam sie po piątkowym meczu...;] A jako, że wielką fanką polskiej piłki ręcznej nie jestem, więc miałam nadzieje, że jednak im się uda ale niestetyyy......Nadzieja matką głupich xD
Awatar użytkownika
michau
Posty:98
Rejestracja:30 marca 2008, 16:22

02 lutego 2009, 14:10

Za ten OFF TOPIC to powinien być złoty medal :)

Wracając do karm, to my wypróbowujemy Acana Prairie Harvest ;) Zachęcające były Wasze opinie o ciekawym składzie nowej linii Acany. Z tego co się zdążyłem zorientować, to (nie wchodząc w duże szczegóły) różnica między nią a Orijenem jest taka, że w Acanie jest 60% mięsa a w Orijenie 70.
To co mogę teraz powiedzieć to to, że karmą wyjątkowo smakuje mojemu psu. Włożył łeb do wora i zaczął wsuwać - nigdy tak nie robił ;)
Wolałbym większe granulki, ale te też są ok - porównywalne do tych z TOTW rybnego.

Cena na kg przy większym zamówieniu podobna jak ChS.
Od ChS odszedłem, bo raz, że podwyżka, dwa, że im dłużej na nim pies był, tym mniej podobały mi się jego wypróżnienia.


Owczarz2 Odnośnie karm rybnych - przy zakupie Acany dostałem 2 próbki Fish4Dogs - intensywnie pachnie rybą, tak śledziowo ;) Sporawe granulki
A jak to cenowo wygląda to już sam porównaj ;)
OWCZARZ2
Posty:346
Rejestracja:20 listopada 2008, 01:10
Lokalizacja:Kraków

02 lutego 2009, 16:56

Też miałem kiedyś próbki Fish4Dogs, ale myślę, że jednak Acana Pacifica ma na tą chwilę ciut lepszy skład bardziej urozmaicony toteż na dniach zaczynam nią karmić jak tylko dojdzie :)
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

03 lutego 2009, 17:22

U nas po kilku dniach karmienia Orijenem, wszystko w porządku... wypróżnienia się baaardzo zminimalizowały, zjada bardzoooo chętnie i jest bardzo sycący. Martwiłam się czy nie będzie wypijała za dużo wody (jakoś tak mi się kojarzy, że po śledziach to mi się zawsze pić chce... a zapach tego orijena śledzie mi przypomina ;) ) ale wszystko jest w porządku. 2 dni temu zaniepokoiło mnie tylko że zaczeła łapę wylizywać, i na grzbiecie stan zapalny lekki się zrobił wokól mieszków, ale po rozmowie z wetem, doszliśmy do wniosku, że może być to kwestia "przejścia" z acany na orijena, czyli tu sporo białka, a tu do tego jeszcze te zboże z acany. Także jeszcze ją poobserwuję czy to to czy też może kwestia niedawnej kąpieli w nowym szamponie.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości