Sprawdzone suche karmy dobrej jakości-poczytaj zanim odp

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

OWCZARZ2
Posty:346
Rejestracja:20 listopada 2008, 01:10
Lokalizacja:Kraków

03 marca 2009, 12:36

Anonymous pisze:Puffi Made in Biedronka , wychodzi 2zl z groszami za kilo :D
Jasne a ile wyniesie potem leczenie psa po takim dziadostwie? :evil:
Gość

03 marca 2009, 19:08

ja przerzuciłem mojego łyżwa z Orijena large breed puppy na Taste of the Wild i jestem zadowolony, Orijena mój pies nie chciał ostatnio jeść a bizonowego taste pokochał :D
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

04 marca 2009, 20:40

W jakiej jest cenie Orijen w Biedronce ? :wink:-żartowałem.
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

04 marca 2009, 21:46

Robert A. pisze:W jakiej jest cenie Orijen w Biedronce ? :wink:-żartowałem.
5 zeta :D
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

04 marca 2009, 21:47

Robert A. pisze:W jakiej jest cenie Orijen w Biedronce ? :wink:-żartowałem.
5 zeta... ale ten z biedronki ;)
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

05 marca 2009, 07:20

5 zł za worek 5kg,i miska gratis. :wink:
Awatar użytkownika
michau
Posty:98
Rejestracja:30 marca 2008, 16:22

10 marca 2009, 18:01

goskaaa pisze: Ledwie pochwaliłam... nie wiem czy to z powodu karmy? czy ogólnie przesilenie już ją wiosenne dopada (ciężko to pojąć gdy tyle śniegu wokół) ale bardzo mi się z suki zaczyna sypać sierść. Do tego na kraku, i wzdłuż kręgosłupa tak za łopatkami dosyć jej się przerzedziła ta sierściucha, widzę tam też że jest lekko podrażniona.
I jak suczka? Wróciła do zdrowia?
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

10 marca 2009, 18:48

michau pisze:
goskaaa pisze: Ledwie pochwaliłam... nie wiem czy to z powodu karmy? czy ogólnie przesilenie już ją wiosenne dopada (ciężko to pojąć gdy tyle śniegu wokół) ale bardzo mi się z suki zaczyna sypać sierść. Do tego na kraku, i wzdłuż kręgosłupa tak za łopatkami dosyć jej się przerzedziła ta sierściucha, widzę tam też że jest lekko podrażniona.
I jak suczka? Wróciła do zdrowia?
Tak to był fałszywy alarm ;) Wszystko jest superowo, ale szczerze, to szału ta karma nie robi, ale i tak jedna z lepszych jakie do tej pory jadła... ładna sierść, dużo energii, chętnie jedzona, wypróżnienia super... Tylko ta cena...
Awatar użytkownika
boguś
Posty:220
Rejestracja:20 września 2006, 18:11
Lokalizacja:Zielona

10 marca 2009, 18:52

U mnie kupki dalej lużne i do tego od dzisiaj zapalenie lewego ucha :( ,nie wiem czy to karma,może przypadek,powrót do brita care.Czasami chcemy polepszyć i nie wychodzi :roll:
OWCZARZ2
Posty:346
Rejestracja:20 listopada 2008, 01:10
Lokalizacja:Kraków

10 marca 2009, 19:48

boguś pisze:U mnie kupki dalej lużne i do tego od dzisiaj zapalenie lewego ucha :( ,nie wiem czy to karma,może przypadek,powrót do brita care.Czasami chcemy polepszyć i nie wychodzi :roll:
Dokładnie, dokładnie, u mnie miesiąc rewelacyjnie sprawdził się Brit Care, to zachciało mi się ulepszać na Acanę Pacifica i klops :?

Nie zawsze to co droższe to lepsze
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

10 marca 2009, 21:12

coś Acana nie ma szczęścia :(
Awatar użytkownika
michau
Posty:98
Rejestracja:30 marca 2008, 16:22

10 marca 2009, 21:28

goskaaa pisze:Tak to był fałszywy alarm ;)
To super.
A czy z Twoich doświadczeń Orijenowych te niskie dawkowanie zalecane przez producenta jest prawdziwe? Bo choć zwykły Orijen Adult jest droższy od innych karm to jednak dawkowanie jest niższe i w rezultacie koszt dziennego karmienia jest porównywalny.
Wszystko jest superowo, ale szczerze, to szału ta karma nie robi, ale i tak jedna z lepszych jakie do tej pory jadła... ładna sierść, dużo energii, chętnie jedzona, wypróżnienia super... Tylko ta cena...
To czego chcieć więcej? ;) Chyba, że chodzi tylko o cenę...
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

10 marca 2009, 21:51

Jeśli nie wiadomo o co chodzi ,to chodzi o pieniądze :wink:
Do tanich nie należy, ale dawkowanie małe.
OWCZARZ2
Posty:346
Rejestracja:20 listopada 2008, 01:10
Lokalizacja:Kraków

10 marca 2009, 22:21

Robert A. pisze:coś Acana nie ma szczęścia :(
No niestety ale często się zdarza, że nowsza wersja danej karmy nie okazuje się wbrew pozorom być tak dobra jak poprzedniczka.

Tego się obawiałem po nowej Acanie łososiowej w stosunku do starej- poza tym byłem ciekaw czy opinie niektórych osób, że jest ta nowa Acana mało chętnie jedzona- znajdą pokrycie u mojego psa- niestety tak się stało- im dalej końca worka tym większe męczarnie- dobrze że to już końcówka.
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

11 marca 2009, 07:06

michau pisze:
goskaaa pisze:Tak to był fałszywy alarm ;)
To super.
A czy z Twoich doświadczeń Orijenowych te niskie dawkowanie zalecane przez producenta jest prawdziwe? Bo choć zwykły Orijen Adult jest droższy od innych karm to jednak dawkowanie jest niższe i w rezultacie koszt dziennego karmienia jest porównywalny.
Wszystko jest superowo, ale szczerze, to szału ta karma nie robi, ale i tak jedna z lepszych jakie do tej pory jadła... ładna sierść, dużo energii, chętnie jedzona, wypróżnienia super... Tylko ta cena...
To czego chcieć więcej? ;) Chyba, że chodzi tylko o cenę...
Tak, dawkowanie faktycznie jest małe. Je Orijena od początku lutego, a jeszcze mamy pół worka niecałe, fakt że od tyg je też Barfowe kostki jako drugi posiłek, więc nam całkiej spadło dawkowanie już. ... także spokojnie do końca marca nam starczy. A je go bardzo chętnie, muszę dobrze worek ukrywać ;) Także przy takim dawkowaniu ta cena się faktycznie gubi... kwestia tylko jednorazowo wydać te 230-250 zł.

Co do czego chcieć więcej... fakt jest to super rezulatat, dlatego złego słowa nie powiem na tę karmę, jednak chciałabym znalezc coś tańszego, więc być może poprostu wrócimy na Acane bo też super służyła, przynajmniej w okresie treningów, kiedy suka je dodatkowo mięso z kośćmi.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości