Sprawdzone suche karmy dobrej jakości-poczytaj zanim odp

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

OWCZARZ2
Posty:346
Rejestracja:20 listopada 2008, 01:10
Lokalizacja:Kraków

26 sierpnia 2009, 20:03

Marcin-Łódź pisze:[
Widzę,że nasze porady co do częstego zmieniania karm i możliwych problemów poszły na marne.
Dla urozmaicenia,co chcesz urozmaicić?Czy poczytałeś posty wcześniejsze?Tam wszystko już poruszyliśmy łącznie z tym urozmaicaniem Evil or Very Mad
Biomila nie chce jeść?Niedługo przy tak częstych zmianach nie ruszy nawet grama Orijena(zobaczysz)taka jest kolej rzeczy.
Ale czego się tak zagrzewasz?Główkę wystaw za okno żeby ochłonęła
Jakie czeste zmiany?Jak narazie jadła tylko i wyłącznie Orijena.
Zadałem proste pytanie więc jak masz jakis problem to się nie odzywaj.
Chciałm spróbowac Biomilla ale juz nieaktualne bo nawet nie chce tego tknąc.Więc wracam do orijena i tyle.Chodziło mi o to czy moge co jakis czas dac jej Orijena ADULT 6 FRESH FISH ..Niby to karma dla psów dorosłych a ona ma 6,5 miecha.
Oj spokojnie to TY się wypowiadając w powyższy sposób zachowujesz niekulturalnie.
Robert ma rację, zwrócił Tobie i nie tylko uwagę, aby czytać wcześniejsze posty. My naprawdę tyle razy powtarzaliśmy w kółko jedno i to samo, że częste zmiany karm i żonglowanie nimi szkodzą.
A niektórzy użytkownicy nie chcą zadać sobie trudu i przeczytać choćby połowy całwego wątku tylko pytają o jedno i to samo.

Trzeba też trochę pracy od siebie włożyć, powertować, użyć wyszukiwarki aby się dowiedzieć niektórych rzeczy....bo to już wszystko było wiele razy :P
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

26 sierpnia 2009, 23:24

Do Marcin Łódż,

Po co robisz problem -sobie .....
:?:
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

26 września 2009, 20:24

Wchodzi na PL rynek kolejny produkt acanowców... REGAL, kilka ciekawych wersji... ale składy na poziomie starej, starej acany... jednak cenowo będzie to najtańsza propozycja tego koncernu. Ja mam właśnie próbkę tego.
Gość

26 września 2009, 20:42

Ja chyba niedlugo bede musial zmienic acana pacifica na cos tanszego bo 200 zl za worek to troche ... w tych czasach. Co polecacie sprobowac z acany? tak do 185zl za worek.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

05 października 2009, 11:40

Ja teraz wróciłem do Nutry Nuggets z Jagnięciną ,dobra cena +sprawdzona karma.Powrót do korzeni :wink:
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

05 października 2009, 17:43

Acana niestety wkrótce znowu podniesie ceny... i to sporo... im chyba nie zależy na polskim rynku... albo myślą, że jedyni mają patent na super karmę... ale niestety patentów takich wkrótce będzie więcej, a oni cenowo przestają się robić ciekawi.

My testujemy tego Regala, jako że miałam go w cenie Brita zwykłego, ale nie zostanę raczej przy nim, bo oba psy w domu, sporo mi po tym piją, i dużo i nieładnie wydalają.
Gość

05 października 2009, 19:41

Kurde skoro pacifica zdrozeje to czarna du! Jak myslicie co tanszego od Acana Pacifica dla labradora moge kupic? (8 msc ma) oprocz:
Royal, Brit Care, Proformance
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

05 października 2009, 21:28

Acana ma problemy ze składem,ktoś w UE dopatrzył się składnika który nie powinien występować wg przepisów UE.Podobno ten składnik niczemu nie służy a już z całą pewnością nie szkodzi zdrowiu,ale... UE sprawnie wywala konkurencję z rynku :( .Ten sam składnik ma ponoĆ też TOTW.Niestety nic więcej nie wiem ,ale dobre i to,moze dlatego podniosą ceny?
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

05 października 2009, 21:58

Tzn ceny skoczą głownie ze względu na zmienę worków... będę chyba duże karmy pakowane próżniowo tak jak Orijen.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

06 października 2009, 09:35

Cały czas coś zmieniają(ulepszają) Acana nie może usiedzieć w miejscu :wink: .Jest tez i minus tej polityki,zawsze kończy się na podwyżkach produktów :(
bartek46op
Posty:20
Rejestracja:26 czerwca 2009, 18:48

04 listopada 2009, 17:14

Czyzby Acana zmienila kulki? Ostatnio jak zamawialem w KrakVecie (juz nie zamawiam bo karma nieciekawie pachniala i jej pies nie chcial jesc) to te kulki byly spore i lekkie, teraz jak zamowilem z innego sklepu (dystrybutor acany) to kulki sa mniejsze, ciezsze i maja intensywniejszy zapach... ocb?
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

04 listopada 2009, 23:22

To może w workach masz ACANU? -Chińska wersja Acany.

Oczywiście to żart,pewnie inna partia towaru,takie sytuacje się zdarzają w innych koncernach także.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

04 listopada 2009, 23:27

co ciekawe my też kupujemy Acane od oficjalnego dystrybutora w Małopolsce.
Chefrenek
Posty:509
Rejestracja:01 października 2007, 15:25

05 listopada 2009, 14:22

Robert A. pisze:To może w workach masz ACANU? -Chińska wersja Acany.

Oczywiście to żart,pewnie inna partia towaru,takie sytuacje się zdarzają w innych koncernach także.
:lol:

W pewnym sklepie jest już nowy orijen. Cena kosmiczna. 300 zł za 13 kg. :twisted:
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości