Suka w ciąży

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Agnieszka

12 sierpnia 2005, 13:00

Mam suke ray dogue de bordeaux. Jest teraz w 37 dniu ciązy. Karmie ją w tej chwili karma Nutra Nuggets Performance Dog Formula i wlasnie zmaówiłam jej nastepny worek. Ale sie zastanawiam czy dobrze zrobiłam czy powinnam jzu pzrejsc na Nutre Nuggest Puppy Dog.

I jeszce jedno pytania jezli by sie tak zdazyło ze suka nie miała by pokarmu to jakie mleko podawac szcenaikom i jakie papki i cza sa one w sklepie krakvet?
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

14 sierpnia 2005, 15:43

na tej karmie możesz zostać do porodu tylko dołóż witamin. Myślę, że nie będzie problemu z mlekiem, bo te psy raczej nie mają problemu z brakiem mleka. Są papki i mleko na pewno w Royalu linków teraz ci nie podam bo korzystam z GRRSa wię zajmuje mi to trochę czasu i danych. Po powrocie postaram je się dokleić tylko przypomnij mi się lub jak będą problemy.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

14 sierpnia 2005, 15:43

na tej karmie możesz zostać do porodu tylko dołóż witamin. Myślę, że nie będzie problemu z mlekiem, bo te psy raczej nie mają problemu z brakiem mleka. Są papki i mleko na pewno w Royalu linków teraz ci nie podam bo korzystam z GRRSa wię zajmuje mi to trochę czasu i danych. Po powrocie postaram je się dokleić tylko przypomnij mi się lub jak będą problemy.
Agnieszka
Posty:1
Rejestracja:26 sierpnia 2005, 15:45
Lokalizacja:okolice Wrocławia
Kontakt:

26 sierpnia 2005, 15:52

Przeszłam na karme Nutra Nuggets Puppy Dog Formula. Do tego podaje Can-Vit czerwony, czyli fosforan wapnia z magnezem, ale w dawce 1/2 lub 1/3 do tego co jest napisane na opakowaniu Can-Vitu. :D
Poprosiłabym o te linki. :?:
Awatar użytkownika
Marek
www.krakvet.pl
Posty:78
Rejestracja:29 września 2004, 13:48

26 sierpnia 2005, 16:26

Witam,

Pozwole sobie podac linki do mleka w proszku dla szczeniat:

Royal Canin:
http://www.krakvet.pl/product_info.php?products_id=1132

Beaphar:
http://www.krakvet.pl/product_info.php?products_id=1691

Pozdrawiam,
Marek Batko
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości