UWAGA!!!Rusza wysyp kleszczy .

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

20 kwietnia 2011, 17:10

Mam wkurza ostrego.
Wczoraj na młodszej znalałzam 2 kleszcze - 1 wbity, drugi łaził... Suki są zakropione Fiprexem, na starszą od 4 lat ją tym kropię, dzialał rewelacja, przez cale życie swoje - a ma już 4,5 roku, miała może z 4-5 kleszczy, z czego ze 2-3 wbite - martwe już... A tu pach. Założyłam dodadtkowo Sabunolowe obroże, ale po wypłacie zamawiam Contra-Tix z amitrazą, a spot-on to nie wiem jaki...
Zbigniew
Posty:94
Rejestracja:21 lipca 2010, 14:20
Lokalizacja:Małopolska

20 kwietnia 2011, 21:13

Dziękuję Ci Robert. Zamówiłem to cudo razem z dodatkowym zapasem 1000ml. Czekam na dostawę. Jeszcze raz dziękuję.i Wesołych Świąt Ci życzę
isabelle30
Posty:3475
Rejestracja:12 listopada 2009, 20:36

20 kwietnia 2011, 21:22

U nas sprawdza sie w tym roku Fypryst spot on. Niezłe stadko kleszczy zebranych na łące ale wszystkie łażące - także po mojej głowie :evil:
jotkaszka
Posty:74
Rejestracja:13 kwietnia 2008, 23:05

27 kwietnia 2011, 18:07

Robert A. pisze:Exner Petguard Preparat Przeciwpasożytniczy do kupienia w xxxxxxxxxxxx.
Skład w/w preparatu: woda, tłuszcz, białko serwatki, monohydrat cukru, popiół :shock: :shock: :shock:
I taki skład wystarczy, żeby odstraszyć kleszcze?

Robercie A., z tego co piszesz wynika, że ani jeden kleszcz w ub.sezonie nie był wbity, jestem ciekawa, czy stosując ten środek znajdujesz chodzące po psach kleszcze?
Czy kleszcze występują w ogóle w miejscu, gdzie mieszkasz (może ich nie ma, mimo, że las blisko :wink: )?

Ciężko mi uwierzyć w fenomenalne działanie tego preparatu, oczywiście nie kwestionuję słów Roberta, ale ten skład...
Gdyby to wszystko było rozpuszczone powiedzmy w takim alkoholu benzylowym łatwiej byłoby mi uwierzyć :lol:


Moja wetka zachwalała ostatnio fiprex w sprayu, ale perspektywa psikania psa w rękawiczkach ochronnych lekko mnie odstrasza.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

27 kwietnia 2011, 21:43

Kleszczy jest b.dużo w okolicy.
Nie interesował mnie skład jesli działa to nie zastanawiam się czy ma sół,czy cukier czy inny składnik ważne,że jest naturalny.
Zadajesz pytanie czy taki skład wystarczy?Nie odpowiem Ci na to,ale na rynku Niemieckim ten preparat cieszy się sporym powodzeniem cos w tym jest.
Moje psy nie maja ani jednego kleszcza,
tylko pamiętaj,że dodatkowo noszą obroże Beaphara S.O.S,
Tak jak napisałem wcześniej to połączenie daje rewelacyjne efekty-oby tak dalej.
Co do Fiprexa w spraju też stosowałem i był ok,tylko po nim zaczynały sie psy drapać i zrezygnowałem,natomiast kleszczy nie miały po Fiprexie.
Nikogo na nic nie namawiam,każdy wybiera preparat który mu odpowiada jakościowo i cenowo tym bardziej,że jest tego sporo na rynku.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości