Witaminy dla półrocznego maltańczyka

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

hubwarka
Posty:3
Rejestracja:25 lutego 2010, 08:38

25 lutego 2010, 08:44

Witam.

Posiadam półroczną sukę maltańczyka.

Kończą mi się witaminy, które piesek otrzymuje.
Zatrzymałem się przy kolejnym zamówieniu w Państwa sklepie.
Proszę o pomoc czy:
MIKITA Rumen tabs oraz Gammolen - dawkach po jednej tabletce dziennie są wystarczającą dawką witaminową dla naszego pieska.
Podstawową karmą dla psa jest PURINA DOG CHOW Puppy Lamb & Rice.
Piesek ma apetyt, poprawnie się rozwija.

Czy powinienem oprócz powyższych witamin dodatkowo dokupić przy
zamówieniu

Proszę o pomocną informację.

Hubert
isabelle30
Posty:3475
Rejestracja:12 listopada 2009, 20:36

25 lutego 2010, 19:40

Mikita Rumen Tabs to nie witaminy, to wyciag ze zwacza wolowego podawany po to by uzupelnic flore jelitowa psa i powstrzymac go przed korzystaniem trawnikowej stolowki.
gammolen to suplement zawierajacy substancje poprawiajace kondycje futra i skory.
jezeli chcesz podawac preparat witaminowy to szukaj takiego ktory jest multiwitaminowy oraz zawiera mikro i makroelementy
hubwarka
Posty:3
Rejestracja:25 lutego 2010, 08:38

26 lutego 2010, 08:42

isabelle30 pisze:Mikita Rumen Tabs to nie witaminy, to wyciag ze zwacza wolowego podawany po to by uzupelnic flore jelitowa psa i powstrzymac go przed korzystaniem trawnikowej stolowki.
gammolen to suplement zawierajacy substancje poprawiajace kondycje futra i skory.
jezeli chcesz podawac preparat witaminowy to szukaj takiego ktory jest multiwitaminowy oraz zawiera mikro i makroelementy
Który preparat będzie poprawny dla maltańczyka zawierający mikro i makroelementy?
Proszę o wskazanie produktu.

Pozdrawiam.

Hubert
isabelle30
Posty:3475
Rejestracja:12 listopada 2009, 20:36

26 lutego 2010, 10:25

na tak zadane pytanie nie odpowiem, majaduzego psa nie wiem ktory preparat dla malych pieskow polecic....
hubwarka
Posty:3
Rejestracja:25 lutego 2010, 08:38

26 lutego 2010, 13:14


Dzięki za pomoc. Zamówiłem.
Pozdrawiam
Hubert :)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości