Żywienie po sterylizacji .

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

justyna5227
Posty:1
Rejestracja:16 lutego 2010, 19:11
Kontakt:

17 lutego 2010, 13:09

Moja 3 letnia suczka w ramach marcowej Akcji Sterylizacji zwierząt zostanie wysterylizowana . Mam pytanie czy ta karma http://www.krakvet.pl/purina-chow-light-15kg-p-973.html będzie dobra dla mojego pieska ? Proszę o podanie karm dla psa po sterylizacji . I jeszcze jedno czy sklep Krakvet wysyła próbki karm dla psiaków ?

Dziękuje i życzę miłego wieczoru .
Edyta Duszenko
Posty:274
Rejestracja:17 września 2008, 20:54

17 lutego 2010, 14:03

a ja trochę przewrotnie czy faktycznie psy po kastracji potrzebują karm light, może wystarczy jedynie zwiększyć dawkę ruchu i porostu nie przekarmiać psa, podobno najgorszy pierwszy rok po zabiegu i wtedy tylko ograniczyć psu dodatki i zwiększyć ruch bez zmiany karmy na light,

znam psy na karmach lightowych które wogóle nie chudły i znam psy po zabiegach na karmach normalnych które są szczupłe, więc jak to jest naprawdę?
ramzes123
Posty:261
Rejestracja:21 listopada 2008, 21:33

17 lutego 2010, 14:07

Uważam, że przy normalnym, czy aktywnym trybie życia, wystarczy karma dla psów np dorosłych o normalnej aktywności. Z tą aktywnością tylko niekiedy tak naprawdę różnie bywa, ponieważ często psy trochę się rozleniwiają i trzeba je mobilizować.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości