oddam lek karsivan

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

NinaS
Posty:50
Rejestracja:19 stycznia 2009, 16:56
Lokalizacja:Wrocław

12 kwietnia 2012, 21:22

Witajcie. Jeśli jest ktoś chętny, to oddam za darmo KARSIVAN . Został mi po mojej ukochanej suni. Może inny kochany i potrzebujący pupil go wykorzysta. Moja łobuziara zostawiła mnie wczoraj :cry: . Była ze mną ponad 12 cudownych lat. Tak mi jej brak..............
SleepingSun
Posty:3463
Rejestracja:28 stycznia 2011, 23:19

12 kwietnia 2012, 22:31

bardzo mi przykro, na pewno zadbałaś żeby te 12 lat było cudowne, tak to już jest że wszystko przemija. Ważne że sunia była z Tobą szczęśliwa, a Ty dałaś jej wszystko co najlepsze.
Ciapa_Oli

13 kwietnia 2012, 23:20

Jak czytam te wypowiedzi jak wam zwierzaki zdechły to ryczę a nie pamiętam, kiedy ostatni raz płakałam. Mojej coś jest. Nie wiadomo co. Miała dzisiaj drgawki, gorący nos, ziajała bardzo. Weterynarz dał jej zastrzyki (anytbiotyk + przeciwzapalny), ale nie widziałam poprawy. Raz sapie, raz śpi, raz ciepły nos, raz zimny. Pisałam o tym w innym wątku więc nie będę się rozwodzić. Ma już 13 lat i się boję o nią. Ryczę jakby nie wiem kto mi chorował. Że człowiek tak się może przywiązać do zwierzęcia. Jesteśmy zbyt rozwiniętymi istotami i przez to cierpimy. A tak w ogóle to tutaj jest quiz dla niezarejestrowanych, aby wybrać zwierzęta żyjące w PL i jest aligator, foka, koń, żubr i sarna. W PL żyją wszystkie naturalnie poza aligatorem a jak się tak wybierze to wychodzi błąd :P Chodzi o fokę. Foka szara żyje przecież w Bałtyku i na Helu jest nawet focza stacja.
NinaS
Posty:50
Rejestracja:19 stycznia 2009, 16:56
Lokalizacja:Wrocław

14 kwietnia 2012, 10:47

SleepingSun dziękuję za Twoje słowa. Bardzo dbałam o sunię i robiłabym to z chęcią i miłością dalej, ale niestety nie dane mi to już ...

Karsivan znalazł chętnego na molosach więc już tutaj nieaktualne.

Dbajcie o swoje pieski i cieszcie się nimi jak tylko się da. To BEZCENNE CHWILE.
NinaS
Posty:50
Rejestracja:19 stycznia 2009, 16:56
Lokalizacja:Wrocław

27 kwietnia 2012, 15:16

Ponawiam. Chętny z molosów nie daje znaku życia. Więc jeśli ktoś potrzebuje KARSIVANu, to piszcie . Wyślę dla ukochanego psiaczka. Trzymam kciuki za wszystkie chorujące psinki.

Mam jeszcze 15 tabl. CARPRODYLU F 100 mg. Go też mogę oddać, jeśli ktoś potrzebuje.
Malgoska13
Posty:4
Rejestracja:13 maja 2012, 09:08

16 maja 2012, 16:54

hej,
ja chętnie skorzystam z karsivanu i carprodylu. Mam 14 letnią Sunię w typie Onka.
NinaS
Posty:50
Rejestracja:19 stycznia 2009, 16:56
Lokalizacja:Wrocław

24 maja 2012, 13:31

Przepraszam, ze dopiero teraz odpowiadam. Jak na złość - kiedy wchodziłam na forum i sprawdzałam , czy ktoś chce tabletki- nie było chętnych. A teraz są aż 3 osoby :( a ja już wysłałam karsivan i oddałam carprodyl potrzebującym psiaczkom: Bokserce Soni i wodołazowi Sarze. Ta druga to koleżanka mojej kochanej suni :(

Od paru dni nie miałam neta więc nie mogłam poinformować o nieaktualnym już moim poście. Przepraszam wszystkich, którym być może zrobiłam nadzieję.

Trzymam kciuki za Wasze psinki i za Was też.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 161 gości