Pytanie do Pana doktora

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

ATA
Posty:3042
Rejestracja:30 grudnia 2005, 16:56

25 października 2006, 15:56

Ależ nikt nie twierdzi, że nie miałaś powodu do zdenerwowania. Tyle tylko, że mnie nauczono w domu szacunku dla drugiego człowieka i traktowania innych tak jak sama chciałabym być traktowana. Denerwuje mnie więc nadużywanie zwłaszcza przez młodych ludzi nieparlamentarnych słów, dlatego staram się z tym walczyć. Na tym Forum to się raczej nie zdarza dlatego zareagowałam i tyle. Zresztą mój szef (Peter) zrobił to pierwszy :wink: . Naprawdę wiele rzeczy można załatwić uśmiechem i uprzejmością - ja w każdym razie nigdy nie mam z tym problemu. Bez urazy :wink: .
Gość

26 października 2006, 10:18

Naprawdę wiele rzeczy można załatwić uśmiechem i uprzejmością
Nie mam ochoty na szczery uśmiech gdy ktoś naraża mnie na niepotrzebne wydatki stratę CZASU, ale oczywiście tobie tego zyczę zawsze i w każdej sytuacji nawet jeśli ktoś napluje ci w twarz uśmiechaj się do niego szczerze.Pozdrawiam :D
Tyle tylko, że mnie nauczono w domu
mnie nauczono szanować ludzi którzy na szacunek zasługują.
Szanuję śmieciarza bo codziennie rano sprząta mój kosz,przestanę go szanować jeśli te śmieci zacznie wysypywać pod moimi dzwiami.To tyle odnośnie szacunku i dobrego wychowania.ABY WYMAGAĆ TRZEBA COŚ DAC OD SIEBIE. :!:
Awatar użytkownika
kaasia
Posty:166
Rejestracja:11 sierpnia 2006, 22:11
Lokalizacja:Bełchatów/Wrocław
Kontakt:

26 października 2006, 13:14

Jeśli uważasz, że zostałaś źle potraktowana przez lekarza, to nie idź do niego więcej. Ale forum nie służy do tego, by rozładowywać tu swoje emocje, używając obraźliwych określeń. Wiadomo, że można się zdenerwować, ale powinno się zachowywać na poziomie i z kulturą. W każdym zawodzie mogą się zdarzyć niechlubne wyjątki, ale zarzuty typu "rączka rączkę myje" są co najmniej niesmaczne :?
Awatar użytkownika
boguś
Posty:220
Rejestracja:20 września 2006, 18:11
Lokalizacja:Zielona

26 października 2006, 13:34

Jeżeli już na początku,wydawała Ci się nieprofesjonalna poprzez swoje zachowanie,trzeba było wyjść z gabinetu i udać sę do innego weta.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

26 października 2006, 17:38

znalazłem tu dwa piękne zdania jako podsumowanie:
lekarz powinien przedewszystkim kierować się dobrem zwierzecia jako istoty żywej

i:

ABY WYMAGAĆ TRZEBA COŚ DAC OD SIEBIE.


Tego wszystkim życzę. Uśmiechajmy się , bądźmy dla siebie życzliwi i wyrozumiali, świat będzie lepszy. I walczmy z chamstwem , brakiem fachowości ( w każdej dziedzinie naszego życia).
Gość2

13 września 2017, 16:56

Witam , w sobotę byłam na szczepieniu mojego pieska przeciwko wściekliźnie doktor zaszczepił ją jeszcze na nosówkę i jeszcze podał jakąś szczepionkę. Piesek po dwóch dniach zaczął się źle czuć czy mogło to być spowodowane szczepionkami podanymi w ciągu jednej wizyty???
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

14 września 2017, 18:57

prawdopodobnie to efekt odczynu poszczepiennego i może się tak dziać po każdym doszczepianiu
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości