słabe stawy

Dyskusje o chorobach, ich leczeniu, oraz profilaktyce.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

mopsik4
Posty:1
Rejestracja:09 października 2016, 14:41

09 października 2016, 14:56

Witam, wszystkich miłośników psów, moja córka posiada mopsa wabi się Baja. Baja ma półtora roku była bardzo aktywnym i energicznym pieskiem, ale dzisiaj trzęsie się, nie ma chęci w ogóle do życia, nie ma siły wejść po schodach i cały czas siedzi w jednym miejscu. Załatwi się na spacerze, ale nie ma siły, jak przedtem jak by była cieniem samej siebie. Wcześniej cieszyła się jak się z nią bawiliśmy i praktycznie w ogóle nie merda ogonkiem . Sprawdzaliśmy czy nie ma kleszcza, ale nic nie znaleźliśmy. Mogę jeszcze dodać, że prawdopodobnie ma zapalenie uszu, ale jej czyścimy co 2 dni jak weterynarz mówił. Nie wiem czy to może mieć jakiś związek, ale wszystko co potrzebne zamieściłem w poście. Bardzo proszę o pomoc i jakiekolwiek wskazówki.
WerkaW
Posty:12
Rejestracja:08 lipca 2016, 15:19

09 października 2016, 20:35

Sprawdzenie czy psina nie ma kleszcza niewiele wnosi do sprawy. Kleszcz mógł być,nawet nie jeden,jakiś czas temu,
czego mogliście nie zauważyć. Nie ma na co czekać,wizyta u weta,prędziutko.
Badania krwi- morfologia,biochemia,choroby odkleszczowe to podstawa.Twój opis zachowania psa jest mocno niepokojący,nikt przez neta nie da diagnozy,ale każdy Ci powie,że z wizytą u weta nie można czekać.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

11 października 2016, 16:55

dokładnie tak jak pisze WerkaW dokładne badania ogólne i zawężanie diagnostyki może być wiele przyczyn takiego zachowania.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości