BRAWO DLA RZĄDU!!!!

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

27 lipca 2006, 00:33

zobaczcie co szykuje rząd. Za niedługo pomocy chorym zwierzętom będzie udzielał w niedziele: może prezydent ?, Może któryś z posłów?
".....dotyczyć to ma m.in. osób pracujących w systemie ciągłym, takich jak np. hutnicy albo lekarzy ratujących ludzkie życie. Wszyscy, którzy nie spełniają kryteriów zapisanych w projekcie ustawy, nie będą mogli w niedzielę pracować.

Oznacza to, że zakaz pracy obejmie m.in. nauczycieli, księgarzy, hydraulików, a nawet weterynarzy. Ci ostatni nie będą mogli pracować, bo nie ratują życia ludzi.
"

BRAWO!!!!!! mOŻE TO SYSTEM WALKI Z NADPRODUKCJĄ ZWIERZĄT?
boguś

27 lipca 2006, 09:36

Jest to czysta głupota,ciekawi mnie jak Leperowi czy innemu posłowu Samobrony coś się stanie z zwierzętami hodowlanymi w gospodarstwie w niedzielę(np skomplikowany poród) to powie zwierzakowi dzisiaj niedziela nie możesz chorować :roll: :roll: :roll:
Awatar użytkownika
aglo
Posty:288
Rejestracja:15 kwietnia 2006, 12:10
Lokalizacja:Wieś

28 lipca 2006, 09:16

Owacje na stojąco!!!!
No, poprostu świetny pomysł. Jestem pełna podziwu dla ludzi, którzy próbują nas uszczęśliwiać na siłę :evil:
Następnym razem to pojadę z moim piesem na pogotowie dla ludzi i powiem, że pan premier mnie tu przysłał.
boguś

28 lipca 2006, 10:46

Pokazałem to mojej cioci (70 lat) powiedziała tak"Jak by mnie weterynarz z moją Diana nie przyjął w niedziele nawet z błahostką to mogłabym dostać zawału więc to jest zagrożenie życia"
Ps Ciocia ma zawsze suczki małe mieszańce ok 6-8 kg o imieniu Diana (wszystkie) jak jedna odejdzie to za chwilę robimy przegląd schronisk i adopcja i tak jest odkąd ja pamiętam
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

29 lipca 2006, 01:03

nie jest tak prosto jak piszesz Boguś. Zderzyliśmy się w naszym wielkim mieście z urzędniczą administracją. zaczęliśmy kiedyś prowadzić pogotowie wyjazdowe. No i zaczęło się. Przejazd samochodu z jednego końca Krakowa na drugi zajmował czasami wraz z usługą ok 2 godzin czasami jeszcze trochę więcej. Więc zacząłem rozmawiać z Policją, Strażą Miejską, Urzędem Miatsa, Urzędem Wojewódzkim. Nic beton. Mało tego. Kraków i jego śródmieście podzielone jest na strefy A, B, C. PO wielkich bojach wywalczyłiśmy wjazd do strefy B w C obowiązują nas normalne zasady czyli płacenie za czas postoju. Oczywiście w strefie B zarobiliśmy wcześniej niejeden mandat. Do strefy A nie mamy prawa wjechać. Więc interwencje odsyłamy na Straż Miejską. Niestety pogotowie z dojazdem ponad godzine nie miało racji bytu i zawiesiliśmy je. Tłumaczenie urzędów co do stref i porosznia się chociażby pasami dla komunikacji miejskiej : nie podlegamy ustawie o ratowaniu zdrowia i ochronie życia LUDZKIEGO. Ustawodawca nie przewidział innych klazul. Amen.
Olaf

01 sierpnia 2006, 12:47

ciekawe czy ktoś pomyślał o bezrobociu?
I dziwota, że ludzie uciekają na zachód, mam nadzieję, że dożyję dni kiedy to pracodawca będzie prosił o zatrudnienie
boguś

01 sierpnia 2006, 13:05

U nas na śląsku gdzie dużo ludzi ma podwójne obywatelstwo już brakuje rąk do pracy
Awatar użytkownika
staszko_i_aras
Posty:121
Rejestracja:11 czerwca 2006, 18:41
Lokalizacja:Tarnobrzeg
Kontakt:

30 stycznia 2007, 09:05

Jednym z moich ulubionych kanałów tv jest Animal Planet i seriale dok. typu "Policja dla zwierząt" (i inne podobne służby) czy programy o klinikach wet. Lubię to oglądać, bo w porównaniu do naszych polskich warunków, to jest dla mnie jak piękna baśń. No, ale to jest znacznie za wysoki poziom zrozumienia dla naszych polityków... więc mnie chyba już tu nic nie zdziwi... :(
motocomplex
Posty:9
Rejestracja:21 lutego 2007, 20:29
Lokalizacja:Jaktorów

21 lutego 2007, 23:14

prosze jeszcze porozmawiac z prezydentem miasta. jezeli sie nie myle to on ma mozliwosc dania takiego pozwolenia. wszystko jest do zalatwienia lub do obejscia. nie ma zeczy niemozliwych. proponuje napisac petycje do prezydenta miasta i umowic sie na spotkanie z zaznaczeniem iz w europie dzialaja takie pogotowia. powolywac sie standardy unijne. to ze czegos nie ma tym lepiej ,zawsze takie pozwolenie mozna wyslupac. ktos wydal takie rozpozadzenie o strefach w waszym miescie.trzeba sie dowiedziec kto i walic prosto w mur. szkoda ze to zostawiliscie.
oczywiscie moga sie tu zaraz pojawic komentarze roznego rodzaju ale nie oto chodzi trzeba pukac gdzie sie da.a moze ktos na form kogos zna kto bylby w stanie pomoc?
krakuska

26 lutego 2007, 14:27

tak, polecam pójsc osobiście do Pana Prezydenta. podobno ma serce :-)
Gość

04 kwietnia 2007, 20:24

Staszko co w tym fajnego ,lubisz podladac cierpienie psów i zabiegi dla mnie to przykre aż żal oglądać
Gość

04 kwietnia 2007, 20:37

Panie Jarku mam pytanie: mianowicie jak mozna się dostac do Pana,leczyłem psiaka w Pana Lecznicy byłem bardzo zadowolony z obsługi wspaniała Pani Vet ,ale ze smutkiem pochowałem psiaka ,tutaj musze podziękować Vetowi Panu Komendzie super Vet.Mam nowego szczeniaka super gośc,ale co zadzonie to peszek.Chciałbym aby mego psiaka prowadził jeden Vet a niestety Pana trafic to cud.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

04 kwietnia 2007, 22:38

nie cud to nie jest bo pracuje cały tydzień wystarczy sprawdzić w grafiku i przyjść http://www.krakvet.pl/grafik_kwiecien_2007.xls
Awatar użytkownika
Myszaga
Posty:1
Rejestracja:30 grudnia 2006, 20:08
Lokalizacja:Jordanów/małopolska
Kontakt:

16 kwietnia 2007, 13:30

Żeby w Polsce zmieniły sie rządy, to w budynek sejmowy musiałaby walnąć przeogromna bomba, akurat w godzinach ważnych głosowań. Wtedy mielibyśmy szanse na zmiany, bo większość (przepraszam) idiotów tam by zginęła. Nie wiem tylko czy następcy nie byliby do nich podobni?! A pewnie i tak nie zgineliby wszyscy, bo połowy na tych jakże ważnych obradach nigdy nie ma...

Jak słyszę, jakież to nowe ustawy będą nam wprowadzać to włosy mi się jeżą w poprzek na całej ich długości. Czy popadanie w skrajności jest naszą schedą narodową czy jak? Bo, co pokolenie to coraz gorsze rządy mamy.

A co do ustaw, to powinny obejmować ochronę każdego życia, nie tylko ludzi, bo w niczym nie jesteśmy lepsi. W sumie człowiek to też zwierzę, jakby na to nie patrzeć, bo nie został wyjęty spod praw natury. Tylko rządowcy jeszcze o tym nie wiedzą...
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości