Czemu macie tak drogo?

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

rabanek
Posty:7
Rejestracja:08 lipca 2008, 14:43
Kontakt:

15 września 2008, 13:47

ATA pisze:Krakvet jest najtańszym sklepem INTERNETOWYM, a nie sklepem w ogóle.
Moim zdaniem najtańszy nie jest.
Przykład: Właśnie kupiłam w innym sklepie karmę za 119 zł. W Krakwecie ta sama karma kosztuje 148 zł. Co więvcej, zyskałam rabat 5 % dla nowego klienta + 2 % za zapłatę przelewem. Czyli za karmę kosztującą w Krakwecie 148 zł, zapłaciłam 110, 67 zł , czyli 37,33 zł TANIEJ, niż w Krakwecie.

Przy następnych zakupach, ponieważ zgodziłam się na dostawanie newsletera, otrzymam zniżkę 10 % ...

Przesyłka gratis od 150 zł. Bardzo dużo opakowań zbiorczych, dużo tańszych, niż pojedynczo. Produkty oryginalne z Niemiec. Duży wybór.

Ciekawe, czy w Krakwecie dostałabym karmę kosztującą tutaj 148 zł za 108, 45 zł, czyli prawie 1/3 taniej ???

Wątpię :)
I nie będę sprawdzać. Negocjowałam ceny tylko raz, przy moim pierwszym zakupie. Następnego dnia otrzymałam na gg pytanie : Dlaczego próbuje nas pani naciągnąć ?

Po przedstawieniu archiwum korespondencji zostałam przeproszona, ale mimo tego były to moje ostatnie zakupy w Krakwecie. Jest kilka sklepów naprawdę tańszych, gdzie nikt klienta nie obraża ... nawet nie próbując wyjaśnić nieporozumienia ...

Oczywiście jest to sklep internetowy :))
Ewa777
Posty:21
Rejestracja:16 września 2008, 21:43
Lokalizacja:Rybnik
Kontakt:

17 września 2008, 16:31

ja osobiscie jestem zadowolona z krak-vet'u porównałam kilka innych sklepów z netu i tam zdecydowanie jest drożej dlatego kupuje w Krak-vecie :D
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

18 września 2008, 17:24

rabanek pisze:
ATA pisze:Krakvet jest najtańszym sklepem INTERNETOWYM, a nie sklepem w ogóle.
Moim zdaniem najtańszy nie jest.
Przykład: Właśnie kupiłam w innym sklepie karmę za 119 zł. W Krakwecie ta sama karma kosztuje 148 zł. Co więvcej, zyskałam rabat 5 % dla nowego klienta + 2 % za zapłatę przelewem. Czyli za karmę kosztującą w Krakwecie 148 zł, zapłaciłam 110, 67 zł , czyli 37,33 zł TANIEJ, niż w Krakwecie.

Przy następnych zakupach, ponieważ zgodziłam się na dostawanie newsletera, otrzymam zniżkę 10 % ...

Przesyłka gratis od 150 zł. Bardzo dużo opakowań zbiorczych, dużo tańszych, niż pojedynczo. Produkty oryginalne z Niemiec. Duży wybór.

Ciekawe, czy w Krakwecie dostałabym karmę kosztującą tutaj 148 zł za 108, 45 zł, czyli prawie 1/3 taniej ???

Wątpię :)
I nie będę sprawdzać. Negocjowałam ceny tylko raz, przy moim pierwszym zakupie. Następnego dnia otrzymałam na gg pytanie : Dlaczego próbuje nas pani naciągnąć ?

Po przedstawieniu archiwum korespondencji zostałam przeproszona, ale mimo tego były to moje ostatnie zakupy w Krakwecie. Jest kilka sklepów naprawdę tańszych, gdzie nikt klienta nie obraża ... nawet nie próbując wyjaśnić nieporozumienia ...

Oczywiście jest to sklep internetowy :))
Klepie się tu od 4 stron, ale się chyba "koledze" przeczytać nie chciało. Wyślij link z ceną niższą z innego sklepu internetowego do Pana Marka, a dostaniesz tą karmę o 2% taniej niż w tamtym sklepie... FAQ Regulamin...
rabanek
Posty:7
Rejestracja:08 lipca 2008, 14:43
Kontakt:

18 września 2008, 19:41

1. Koleżance - piszę w rodzaju żeńskim
2. Przeczytaj uważnie, co napisałam: raz cenę negocjowałam. Wszystko zostało ustalone, po czym na drugi dzień dostalam pytanie, czemu ich próbuję naciągnąć... i prośbę o przejrzenie naszej korespondencji. Przejrzałam, wkleiłam ich cytaty i zostalam przeproszona, ale niesmak pozostał...

Poza tym po kumulacji zniżek, jakie mam tam, musieliby mi tę karmę sprzedać 1/3 taniej, niż mają w sklepie- tam dostałam zniżkę 7 %- tu musieliby dać 9 % zniżki od tamtej ceny, żeby było taniej. Następnym razem w tamtym sklepie moja zniżka wyniesie 12 %- czy Krakwet sprzeda mi karmę 14 % taniej- od ceny tamtego sklepu, i tak niższej o 1/3 prawie ??

W to wątpię - pytać nie będę- czytaj wyżej- byle ze zrozumieniem :)
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

19 września 2008, 08:06

No więc ja również polecam czytać ze zrozumieniem - regulamin ;)

Przecież chyba jest jasne że Ci nikt nie da rabatu od twojej już rabatowanej ceny w innym sklepie, tak to każdy mógłby sobie wskazać że w sklepie xxx ma 20% rabatu od i tak już niższej ceny, ale wiadomo że taki klient mając tak dobrą cene nie szuka gdzie indziej... dla mnie jest oczywiste że cenę obniżą od własciwej ceny w innym sklepie... ehhh l
rabanek
Posty:7
Rejestracja:08 lipca 2008, 14:43
Kontakt:

19 września 2008, 11:25

ależ ja to rozumiem :D- i dlatego uparcie twierdzę, że krakvet nie jest najtańszy :)

- bo tu mogę dostać jedynie 119 (cena tam) - 2 %
tam: 119 - 2% - 5 % :D - więc o 5 % taniej
przy 2 zakupach :
- Krakvet: 119 - 2 %
- tam: 119 - 2 % - 10 %

Jest różnica między zniżką 7 lub 12 %, a 2 % ;) - Oczywiście niektórzy wciąż mogą twierdzić, że krakvet jest najtańszy :) Ja biorę pod uwagę cenę końcową, po wszystkich obniżkach, rabatach itp, czyli to, co muszę zapłacić.

Wasz wybór :)

- A jak się może skończyć negocjowanie tutaj tych 2 %, też napisałam wyżej.
goskaaa
Posty:1088
Rejestracja:03 sierpnia 2007, 09:02

21 września 2008, 11:44

No to ja Ci powiem że nie do końca. Mam 4% - a może i już nawet więcej, do tego - 2%, wszystko od tej niższej ceny z innego int. sklepu :) także nie jest tak źle ;)
TMK
Posty:3
Rejestracja:17 grudnia 2007, 17:02
Lokalizacja:Rzeszów

13 grudnia 2009, 13:36

Troszkę odświeżę wątek bo mam kilka uwag. W sklepie brakuje jasnej informacji o tym jaki rabat posiada klient. Powinna być taka informacja w profilu klienta bo przy składaniu zamówienia też tego nie ma (a przynajmniej nie do momentu ostatecznego zatwierdzenia zamówienia). Warto byłoby też gdzieś napisać czy logując się do sklepu, podane ceny przy produktach mają już uwzględnione rabaty czy też obliczenie tego odbywa się po złożeniu zamówienia (czyt. w momencie kiedy nie będziemy mogli już tego cofnąć). Zrobiłem już troszkę zamówień w Krakvecie ale od pewnego czasu kupuje w innym sklepie gdzie jedna z karm jest tańsza. Są progi rabatowe w Krakvecie tj. 2, 3 i 5%, ten ostatni po przekroczeniu łącznej sumy 999zł ale czy klient może mieć jeszcze większy rabat? I tu już widzę pytania "przecież na głównej jest napisane jak byk, że tańsi o 2% niż w innych sklepach" ale czy zawsze opłacają się negocjacje w sprawie tych 2% na konkretną karmę która gdzie indziej jest tańsza skoro i tak kupujemy coś jeszcze i w rozrachunku kupienie całości w Krakvecie nam się nie opłaci (i tu także powstaje pytanie tj. czy w takich przypadkach nieuwzględnianie stałego rabatu odnosi się tylko do negocjowanej karmy czy całego zamówienia?)?
Przy okazji, miło byłoby gdyby Krakvet wprowadził sprzedaż całych opakowań karm, mam tu na myśli saszetki. Kupowanie pojedynczych sztuk jest tu niestety droższe niż kupowanie całych opakowań (np. saszetki royal canin po 12szt. w op.) w innych sklepach :(

BTW co do darmowych "próbek" to ja niestety, mimo iż prosiłem przy kilku zamówieniach, nigdy ich nie dostałem :roll:

Na koniec jeszcze jedna sprawa. Na forum brakuje osobnego działu do poruszania spraw nie związanych bezpośrednio z naszymi zwierzakami czyli np. sprawy forum, strony czy innych. Mam w domu kota (niestety od pół roku już tylko jednego :cry: i pewnie nigdy bym pewnie do tego wątku nie zaglądnął gdybym nie użył wyszukiwarki :roll: Z drugiej strony... pamiętam, że był taki dział gdzie ludzie pisali w sprawach zamówień, itp. i nie wiem dlaczego ale usunięto go a na bank w nim pisałem wcześniej bo mam 6 postów a tylko ten jeden widać w wyszukiwarce :shock:
TMK
Posty:3
Rejestracja:17 grudnia 2007, 17:02
Lokalizacja:Rzeszów

14 grudnia 2009, 20:06

Hmm, szczerze mówiąc, liczyłem dziś na odpowiedź a tu klops. Nawet PM wysyłałem a to na emaila też dochodzi. Może uznano, że chcę kogoś naciągnąć? No nic, przynajmniej teraz wiem czemu tamten dział zlikwidowano :?
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

15 grudnia 2009, 22:39

spokojnie post został odczytany i odpowiedź Pan otrzyma od Pana Marka , ale w tej chwili przebywa na urlopie. Jutro wraca do pracy i na pewno jutro - pojutrze Pan uzyska odpowiedź , a proszę nas zrozumieć , że też mamy urlopy, też chorujemy a poszczególnymi dziłami zajmują się odpowiednie osoby. Nigdy nie zostawiamy posta do nas skierowanego bez odpowiedzi. Cierpliwości. Na wszytsko odpowiemy.
Awatar użytkownika
Marek
www.krakvet.pl
Posty:78
Rejestracja:29 września 2004, 13:48

16 grudnia 2009, 09:28

Witam,

3% rabat jest najwyzszym jaki aktualnie mozna uzyskac.
Jesli zostanie wskazana tansza oferta, u nas mozna nabyc ten sam produkt 2% taniej niz we wskazanym sklepie.
Za sugestie dziekujemy - oczywiscie zostana one rozwazone...



Pozdrawiamy,
Zespół Krakvet
Marek Batko
TMK
Posty:3
Rejestracja:17 grudnia 2007, 17:02
Lokalizacja:Rzeszów

16 grudnia 2009, 20:53

Panie Jarku, Pana akurat jestem w stanie zrozumieć bo jest Pan weterynarzem i ważniejsze jest dla Pana leczenie zwierząt w lecznicy niż przesiadywanie na internecie i odpisywanie na emaile czy posty.

Co do Pana Marka to owszem, dał mi odpowiedź "prosze kontakotwac sie z nami poprzez emial - sklep@krakvet.pl" (choć Pan pisze, że nie zostawiacie żadnego posta bez odpowiedzi), nie wspominał jednak o żadnym urlopie. Miałem przedwczoraj w koszyku kilka produktów na kilkaset złotych, zamówienia jednak nie złożyłem bo czekałem na odpowiedź. Zmuszony byłem więc kupić gdzie indziej. Następne zamówienie będę robił dopiero za 3-4 miesiące więc to czy dostanę teraz te saszetki o 2% taniej jest dla mnie w tej chwili bez znaczenia.

Interesuje mnie jednak to o co pytałem czyli czy wynegocjowany rabat 2% na dany produkt spowoduje nieuwzględnienie stałego rabatu na pozostałe produkty z zamówienia czy też nie? Myślę, że taka informacja zainteresuje nie tylko mnie ale i pozostałych klientów dlatego proszę o odpowiedź na forum.
Awatar użytkownika
Marek
www.krakvet.pl
Posty:78
Rejestracja:29 września 2004, 13:48

16 grudnia 2009, 21:24

Witam,

Zgodnie z informacja podana na naszej stronie:

http://www.krakvet.pl/loyalty.php

rabatow tych nie nalezy laczyc.




pozdrawiam,
Marek Batko
Krakvet
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości