Problemy ZE SZCZENIACZKIEM .... PROSZEO POMOC

Dyskusje o psiej tresurze.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

KICEK

26 czerwca 2007, 12:03

WITAM MAM 3 MIESIECZNEGO PSA GOLDENA ZAUWARZYŁEM ZE JEST ZABARDZO agresywny gryzie i to mocno i mardzo czesto a przytym warczy .A mój drógi problem jest bardzo intywny i peszacy bo piesek wszytkei psy chce ujezdzac i nasze nogi równiez JAk PIESKA ODUCZYC OD AGRESY I UJEZDZANIA ??
kicek

26 czerwca 2007, 12:10

a i jeszcze jeden mam problem piesek nie chce wychodzic piszczy :( prosze o pomoc??
dorotka
Posty:17
Rejestracja:07 września 2006, 12:01

27 czerwca 2007, 09:30

ja tez mam goldena - suczke, teraz ma 10 miesiecy, jak miala 3 m-ce to tak samo gryzla, okropnie i tez sie martwilam co z niej wyrosnie, szczekala, warczala.
skonczylo sie jak zmienila zeby... teraz to bardzo potulny piesek.
jezeli bardzo Cie to meczy to kup kosc prasowana, pieski ja bardzo lubia i gryza sobie ja zamiast rak i nog swojego wlasciciela.

a jak chodzi o ujerzdzanie? mojej psicy tez sie to zdarza, tez nie bardzo wiem co z tym zrobic. karce ja stanowczym "nie wolno!" i przestaje.

zycze Ci duzo cierpliwosci.
NOVA_62
Posty:143
Rejestracja:27 marca 2007, 20:07
Lokalizacja:KRAKOW
Kontakt:

28 czerwca 2007, 22:59

Gdzie nie chce wychodzic? na spacery? kiedy piszczy ,przed wyjsciem?, czy na spacerze?jesli boi sie spaceru ,to od kiedy ,moze za czesto go strofowales, za to "ujezdzanie: innych pieskow, a moze za mocno, zastanow sie czego sie mogl wystraszyc, na wszystko jest rada ,tylko trzeba dzialac szybko , zeby sie fobia nie utrwalila.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości