owczarek niemiecki

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
Toshi
Posty:2
Rejestracja:16 lipca 2006, 16:29
Lokalizacja:Gdynia
Kontakt:

16 lipca 2006, 16:33

prosilbym o jakies rady poniewaz jestem totalnym amatorem w sprawie wychowywania psow .

przy okazji czy to normalne ze one tyle spia za szczeniaka


moj to 2 miesieczny szczeniak , ojciec z hodowli matka nie , czysta krew
Awatar użytkownika
aglo
Posty:288
Rejestracja:15 kwietnia 2006, 12:10
Lokalizacja:Wieś

16 lipca 2006, 17:20

Polecam książkę "Okiem Psa" John'a Fisher'a, bardzo pomocna lektura. przyda sie rownież pomyśleć o tresurze, ale na to masz jeszcze troche czasu.
Awatar użytkownika
Toshi
Posty:2
Rejestracja:16 lipca 2006, 16:29
Lokalizacja:Gdynia
Kontakt:

16 lipca 2006, 19:07

tzn powoli zaczynam go uczyc co i jak , typu siad nie ruszaj czy gdzie jest jego miejsce , a ogolnie kiedy zaczac jakas powazniejsza tresure ?
Awatar użytkownika
aglo
Posty:288
Rejestracja:15 kwietnia 2006, 12:10
Lokalizacja:Wieś

17 lipca 2006, 09:28

Ogólnie tresure zaleca się rozpoczynać od 8 m-ca, wcześniej można jednak chodzic do psiego przedszkola, ale to też około 4 może 5 m-ca.
Naprawde polecam Ci tą książkę, o której pisałam, zmienia ona pogląd na wiele spraw dotyczących psów. Czyta się ją jednym tchem.

Życzę powodzenia i wiele cierpliwości
boguś

17 lipca 2006, 11:30

Do psiego przedzskola możemy iść już po wszystkich szczepieniach,a kurs Pt od szóstego miesiąca
Jola_W
Posty:6
Rejestracja:11 maja 2006, 10:27
Kontakt:

19 lipca 2006, 23:07

Gratuluje pieska jest piekny (nie wiem dlaczego ale mam słabość do do tej rasy). Sama jestem właścicielką 2 "podobnych"do owczarków piesków :wink: :wink: .Ostatnio czytałam książkę" Jak być najlepszym przyjacielem psa" autorstwa mnichów z New Skete, którzy specjalizują sie w hodowli i tresurze owczarków niemieckich- może być. TO normalne,ze dwumiesięczne psiunie tyle śpią, tak jak niemowlaki, budzą się na jedzonko, siusianko i zabawy.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 2 gości