Czy Pies może być na diecie wegetariańskiej?

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

isabelle30
Posty:3475
Rejestracja:12 listopada 2009, 20:36

21 stycznia 2012, 16:25

W diecie Barf 60 % to kości mięsne,10% podroby czyli znowu zwierzęce, 15 % warzywa, 5 % owoce, 10 % reszta czyli jaja (zwierzęta), jogurt czy inny nabiał (zsierzę), oleje zwierzęce (rybie), algi, krew zwierzęca itd....
Gość

21 stycznia 2012, 16:46

Dardamell "Mój pies akurat nie, ale dawno temu chodziłam na spacery z Panią, której pies nie tolerował właśnie białka odzwierzęcego - sprawa genetyczna (tak to jest jak kupuje się psa na bazarze na 100 zł). Pies nie dość, że miał alergię to wymiotował (właściwie to starał się bo nic z niego nie wypadało) i miał okropne rozwolnienia, przy czym był bardzo niespokojny i nerwowy." Właśnie dlatego piszę , że może sprawdzi się hydrolizat białkowy !!!!!!!!!!!!!!!!!!
isabelle30
Posty:3475
Rejestracja:12 listopada 2009, 20:36

21 stycznia 2012, 17:20

Dardamell, a czy opisywany pies jadal kiedykolwiek mięso beż żadnej obróbki termicznej? Czy jadał wołowinę, wieprzowinę, jagnięcinę, strusia, królika czy kaczkę albo gęś oprócz kurczaka pędzonego tonami sterydów i antybiotyków?

Wiesz, ja też ma koleżankę której pies po kazdym jedzeniu gotowanym, po kazdej suchej karmie miał rozwolnienia, ciągle z brzuchem coś nie tak.....teraz jest na diecie BARF i nagle wyzdrowiał....a powinie jeść karmę bez białka zwierzęcego bo przecież to na pewno byłą nietolerancja na każde białko zwierzęce....
Awatar użytkownika
Dardamell
Posty:1137
Rejestracja:20 września 2011, 19:04

21 stycznia 2012, 17:58

.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 78 gości