KTORA MA POROWNYWALNY LUB LEPSZY SKŁAD

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

kasza

02 sierpnia 2007, 19:20

w CHS jekos mnie zniecheca to cale trąbienie na tym forum o tej karmie...

za dużo tu jest ACH i OCH jaka jest ona najlepsza. ja nie jestem fanatykiem zadnej z karm, ale wiem ze sklad to jedno (tu marketing ma najwieksze pole do popisu) a jego przyswajalnosc to drugie (tu jest szara rzeczywistość)
przykladem moze byc również np.Acana ktorej sklad wyglada super a kuuuupy psy wala jak stodoly
Gość

12 sierpnia 2007, 20:43

Sami sobie robicie jakieś niesmaki itp... karmy z górnej półki sa dobre wszystkie! ale w zaleznosci od danego osobnika w inny sposob trawione i przyswajalne ,ja w 100% polegam na wersi -wet size- to sa karmy wyjatkowe.Bezwzglednie doskonale zawsze dla wszystkich super trawione :wink: Jak ktoś niechce z tej serii weterynaryjnej niech próbuje metodą prób i błędów wszystkie inne z najwyższej półki coś napewno znajdzie :lol: A co do ACANY to była kiedyś super! ale wtedy kiedy w Polsce jej nie było!!!!!!!!!!!! nagle stała sie modna i do chappi podobna! :lol: już jej nie stosuję.BEEEEE
OWCZARZ
Posty:779
Rejestracja:08 maja 2007, 13:36
Lokalizacja:Kraków

12 sierpnia 2007, 21:51

Nie ma karmy która odpowiadałaby każdemu psu, tak samo mitem jest stwierdzenie że karmy z linii wet size są przez wszystkie psy super trawione.
Awatar użytkownika
Jarek
Lekarz weterynarii
Posty:13055
Rejestracja:29 września 2004, 14:43
Kontakt:

17 sierpnia 2007, 23:10

Owczarz nic dodać i nic ująć w pełni się zgadzam nareszcie rzeczowe podejście do sprawy.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości