naprawde odchudzająca karma ??

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia kotów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Awatar użytkownika
diana
Posty:287
Rejestracja:13 stycznia 2006, 22:10
Lokalizacja:kielce
Kontakt:

23 lipca 2006, 00:17

ruch u Kici raczej niemozliwy, bo ja zabawki nie interesuja, a tym bardziej kocimietka :twisted: ale moze cos da sie wymyslec i ja rozruszac, a karme wlasnie zmniejszam stopniowo-ale jeszcze dopytam mojego weta :)
kropka75
Posty:90
Rejestracja:18 stycznia 2006, 18:55
Lokalizacja:Gliwice

24 lipca 2006, 14:45

Z karm trzymających linię mogę polecić Best Choice Fit. Nie jest bardzo odtłuszczona, ale mój grubas na niej nie tył, a kotka nie chudła. I co ważne - jadła ją, bo jest smaczna.
carmella
Posty:226
Rejestracja:21 listopada 2004, 08:43
Kontakt:

25 lipca 2006, 11:00

4 tygodnie z malymi fifkami, ktore straaaasznie Pole denerwowaly tylko tym ze byly spowodowaly, ze zarysowala sie delikatnie linia talii :)
oczywiscie karma light czy fit dalej bedzie stosowana :)
Awatar użytkownika
diana
Posty:287
Rejestracja:13 stycznia 2006, 22:10
Lokalizacja:kielce
Kontakt:

26 lipca 2006, 15:26

a ja mam nie dawac zadnych karm light-rozmawialam z moja wet i mam tylko zmniejszyc dawke rc exigent :D
kropka75
Posty:90
Rejestracja:18 stycznia 2006, 18:55
Lokalizacja:Gliwice

27 lipca 2006, 08:33

diana pisze:a ja mam nie dawac zadnych karm light-rozmawialam z moja wet i mam tylko zmniejszyc dawke rc exigent :D
Od początku to mówię. :) Zmniejszenie dawki to zawsze najlepsze wyjście.

Ale ale... Exigent ma za zadanie pobudzać apetyt. Może więc się zdarzyć, że kot po zjedzeniu swojej porcji nie da Ci żyć z głodu. :)
Ta karma średnio nadaje się dla kotów, które z apetytem nie mają problemów.
Awatar użytkownika
diana
Posty:287
Rejestracja:13 stycznia 2006, 22:10
Lokalizacja:kielce
Kontakt:

27 lipca 2006, 11:46

tak, wiem, ze ta rc pobudza apety, ale Kicia ma zmniejszona dawke, poza tym nie zostawiam im na noc i wydzielam, no i obie jedza i tak polowe zalecanej dawki-kuracja ma trwac przez 3 miesiace, czyli jeszcze dwa-a potem bedziemy sie zastanawiac, co dalej-byc moze bede mogla kupic jakies inne jedzonko i dla jednej i dla drugiej, bo Kicia idzie pod koniec sierpnia na sterylke-a moze i Mamba sie niedlugo zalapie, jak bedzie wszystko ok :lol: :lol:
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości