FISH4DOGS, SALMON4DOGS

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

MarekK
Posty:126
Rejestracja:18 kwietnia 2010, 00:59

19 grudnia 2010, 23:12

Mari pisze:
MarekK pisze:
Marku i jak wrażenia po Pronature ...
zmieniłem teraz na wersje z białą rybą bo mi się psisko leciutko zaokrągliło :D , ale wcina ta Pronature cały czas i ma się świetnie.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

31 grudnia 2010, 18:14

To super tak trzymać :)
igorowa
Posty:2
Rejestracja:31 stycznia 2011, 16:29

25 kwietnia 2011, 16:18

Czy nadal karmicie karmą f4d??? Ceny jakos spadły czy mi się wydaje?
Awatar użytkownika
Alto
Posty:146
Rejestracja:19 sierpnia 2009, 22:34

26 kwietnia 2011, 00:08

Ja po paru workach przeszłam na markus muhle która to wyjątkowo podeszła mojemu psiakowi smakowo. Jednak z Fisha byłam bardzo zadowolona ;-)
igorowa
Posty:2
Rejestracja:31 stycznia 2011, 16:29

03 maja 2011, 12:52

A, dzięki. Coś chyba tu niemrawo :)
skrzeli
Posty:161
Rejestracja:24 września 2010, 12:56

29 czerwca 2011, 21:37

Odświeżę temat :)
Przeczytałam co pisane było i w sumie niewiele wiem - dobry skład czy nie?
Ktoś karmi może?
motylek1007
Posty:28
Rejestracja:18 października 2007, 10:34

15 lipca 2011, 14:42

na mojego psa zdecydowanie ze wszystkich przerobionych karm działa fish4dogs. Szkoda, ze opakowania mają takie beznadziejne, ale kupy są male i twarde, sierść miekka, z pyska nie śmierdzi. Dla mojego psa karma the best
Anonim Warszawa

27 sierpnia 2013, 20:43

Mam 10 miesięcznego maltańczyka i szukam karmy dla psów dorosłych.Znalazłam Royal Canin dla tej właśnie rasy i jestem rozczarowana.Piesek na każdym spacerze robi kupę...fakt-włosy niesamowicie błyszczące,ale to chyba jedyny plus...bo co do świeżego oddechu,sądzę,że to działanie ciasteczek z dodatkiem eukaliptusa...Dziś kupiłam garstkę karmy Fish4Dogs i jestem zaskoczona jak chętnie cieszyła się zainteresowaniem mojego pupila.Zapach karmy okrutny :D zobaczymy co dalej...
Zakupiłam też przysmaki tej marki i nie mogę uwierzyć w jak szybkim tempie zostały skonsumowane...
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

28 sierpnia 2013, 14:43

Możesz wypróbować także TOTW z rybą Taste Of The Wild powinna psu smakować i skład ma bardzo dobry
Anonim Warszawa

28 sierpnia 2013, 17:29

Dziękuję.Zastanawiałam się nad tym.
Mój piesek jest smakoszem-prawdziwym :D Karmię go surową wołowiną,gotowanym drobiem...uwielbia wszystkie warzywa i owoce.Karma jest dodatkiem i dzisiaj z 3 możliwych-1Chois dla szczeniąt-którą bez wątpienia mogę polecic,Royal Canin Maltese i Fish4Dogs ,wybrał tą ostatnią...
anna.maria

07 września 2013, 15:33

Mam pytanie do osób, które używały karmy Fisch4Dogs. Mój pies jest bezglutenowy i szukam suchej karmy dla szczeniąt i przysmaków bezglutenowych, ale takich co mają na opakowaniu czarno na białym napisane. Czytałam, że wszystkie karmy Fisch4Dogs są bezglutenowe. Czy to prawda?
filodendron
Posty:275
Rejestracja:23 kwietnia 2010, 15:54

10 stycznia 2015, 13:07

Odgrzebuję stary temat - czy jest ktoś na forum, kto jeszcze karmi fish4dogs? Szukam danych o dawkowaniu z aktualnych worków - chciałabym dowiedzieć się, czy na chwilę obecną istnieje jakaś linia tej karmy dla psów dorosłych z takim dawkowaniem, jakie obiecuje polski przedstawiciel na swojej stronie.

Kupiłam już trzykrotnie karmę (w rożnych odstępach czasu) superior adult (małe krokiety) i dawkowanie na worku znacząco odbiega od tego, co widnieje na stronie. Na niekorzyść rzecz jasna. Na workach mojej karmy jest dawkowanie wersji weight control (karma z obniżonym poziomem białka i tłuszczu), dawkowanie ze strony producenta, a nie polskiego przedstawiciela, bo polski przedstawiciel zamieszcza wszędzie te same tabelki. Różnica jest duża. Wg tabel ze strony www mój pies powinien zjadać ok. 140 gram dziennie, wg worka - 215 gram. Pytałam na dogomani ale zjawiła się tylko jedna userka karmiąca f4d, także wersją superior tyle że dla większych psów. Na jej workach też jest to niekorzystne i niezgodne ze stroną dawkowanie. Pozostaje finest, z którego może ewentualnie pochodzą te tabele, bo jeśli nie z niego, to chyba z kosmosu :(
Może ktoś ma worek fish4dogs finest dla psów dorosłych? Sklepy internetowe podają dawkowanie za stroną producenta - chyba wszędzie jest to samo, czyli nieprawda - przynajmniej jeśli chodzi o superior.
Sonina
Posty:2
Rejestracja:15 stycznia 2015, 22:00

15 stycznia 2015, 22:18

Ja nie pomogę w kwestii dawkowania, bowiem nie mam tej karmy u siebie, ale noszę się z zamiarem kupna, jednakże ciągle ciągle wybieram inne rybne - nawet nie wiem czemu, choć obiecałam sobie, że jak zostanie zjedzony ten worek co mam teraz następny będzie Fish4dogs, ale mam mieszane uczucia jak w tak błahej sprawie {dawkowanie} nie ma spójności z ofertą na sklepie i informacjami na worku :((((((((((( A możesz mi powiedzieć ile pisze na opakowaniu dawkowania dla psa do 3 kg ?
filodendron
Posty:275
Rejestracja:23 kwietnia 2010, 15:54

16 stycznia 2015, 13:32

Na moich workach (superior adult small bite) dla psa 3 kg przewidziano 85 gram
Na workach finest salmon adult (w międzyczasie na dogo wkleiła zdjęcie jedna z userek) - 70 gram
Pojawiły się też jakieś dość mętne tłumaczenia przedstawiciela, jakoby różnice wynikały ze zmienionych wytycznych AAFCO, że producent korzysta ze starych worków mimo, że dawka powinna być taka, jak na stronie (pierwsze słyszę, żeby ktoś kombinował z opakowaniami tak, żeby pogorszyć sobie wizerunek...), że nowe worki są w drodze i że na nich dawkowanie będzie uaktualnione.
W każdym razie poważne rozbieżności pojawiają się przy tych trochę cięższych psach - u mojego to już jest różnica ok. 1/3 porcji.
Awatar użytkownika
Alto
Posty:146
Rejestracja:19 sierpnia 2009, 22:34

16 stycznia 2015, 18:11

Widzę że to stała tam praktyka, tłumaczenie z przed 5 lat http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.p ... 469#p82469
Wtedy chyba chodziło o nieścisłości w składach % :roll:
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 89 gości