Takie tam różniaste sprawy

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Snedronningen
Posty:1279
Rejestracja:26 stycznia 2013, 21:57
Lokalizacja:Stavanger

30 listopada 2013, 22:48

Aniu, miała niegdyś pseudodalmatyńczyka i tylko jedna rzecz ściągała włosy z ubrań i mebli... taśma klejąca ale taka szara, szeroka.
ania005

30 listopada 2013, 23:04

Ja nieraz kupuję takie rolki do czyszczenia w Rossmanie ale musiałabym pójść z torbami bo taka jedna rolka to na 3 dni dosłownie a jeszcze się psują te rączki od nich .Ja jestem z tych powiedzmy to "wariatek czystościowych ",Diabli mnie biorą jak widzę kłęby sierści na łóżku ale ta małpa już była nauczona wszędzie wskakiwać .Własnie się darłam na psa że w dupę dostanie :mrgreen: bo inne psy są szczęśliwe jak do wiatrołapu wejda i na butach się mogą położyć a ten łotr raz na łózko raz na kanapę .Dziisaj ułożyłam wyprane narzuty i już po 2 wyjściach na dwór sa brudne .Kupiłam beżowe prześcieradło dzisiaj bo miałam 2 na zmianę w tym jedno kremowe które po jednym dniu wyglądało jak by stado knurów na nim się wyspało .WIęc musiałam kupić bardziej "życiowe ".Ach te nasze psy .Nie dość ze zmartwienia :evil: z nimi to jeszcze roboty po łokcie .
gościówa

30 listopada 2013, 23:24

Nie marudź... wyobrażasz sobie taki piękny czysty dom - nieskazitelnie czysty ... bez piasku i kłaków... i taki pusty i martwy?
Mój w tej chwili przynosi tony błota... po południu znalazł sobie jakieś szmaty w krzakach i postanowił się wytarzać... tyle że w szmaty nie trafił i zjechał na grzbieciku po błocie z górki. Golden... wracał do domu jak stara mocno zużyta szmata.
Ja kupuję w Lidlu takie białe ściery. Tanie, pierne i dobrze wchłąniają wodę, świetnie czyszczą błoto z łap i podwozia
SleepingSun
Posty:3463
Rejestracja:28 stycznia 2011, 23:19

01 grudnia 2013, 00:05

uwaga uwaga!

w ikei szczotki do obierania kosztują 2zł sztuka, są jest 3 x większe niż te rossmanowskie i 5 x lepiej zbierają sierść. same wkłady jeszcze tańsze, naprawdę polecam :) jak ktoś z Krakowa i bliżej ma prądnik niż ikee to mogę kupić w poniedziałek :)

a do ściągania sierści z mebli dobrze sprawdza się mokra gumowa rękawiczka. ostatnio widziałam takie fajne kocyki dla psów specjalnie na kanapę - mają wyższe ścianki po bokach więc nasze psy nie brudzą kanap :)
ania05111971
Posty:193
Rejestracja:04 września 2010, 12:34

01 grudnia 2013, 13:56

Ja mam Ikea godzinę drogi ,ale tam nie widziałam rolek ?może za mało patrzyłam .3 razy większe ,5 razy więcej ?Jak będę to kupię .Kocyk u mnie nie wchodzi w rachubę bo mój wchodzi wszędzie więc nie pojmie że ma na kocyku urzędować .Mało tego je na kanapie ,np.wyciąga z miski kawałek i lizie do pokoju i wskakuje na kanapę .Już ma chodniczek do żarcia a i tak wskakuje .
Seiti
Posty:3112
Rejestracja:03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja:Łódź

01 grudnia 2013, 16:35

A ja muszę pochwalić Neyę. :mrgreen: Dzisiaj pierwszy raz szła po śladzie Arka i pierwszy raz szukała człowieka. Oczywiście na początek na niewielkiej odległości i z niezbyt dużą ilością kroków, ale poszła świetnie, mimo deszczu. :mrgreen:
isabelle30
Posty:3475
Rejestracja:12 listopada 2009, 20:36

01 grudnia 2013, 16:55

Jestem! Tadam! cieszycie się? :mrgreen:
Aguula164
Posty:48
Rejestracja:15 lipca 2013, 17:26

01 grudnia 2013, 17:00

witam.(wypowiadam się tu po raz pierwszy).co do brudnych łapek-ja mojemu wycieram chusteczkami mokrymi do bobasów.te chusteczki sa przydatne przy wielu czynnościach..
Gość

01 grudnia 2013, 17:05

isabelle30 pisze:Jestem! Tadam! cieszycie się? :mrgreen:
Jasne !!!
a wraz z nami wszystkie foki :mrgreen:



Czy żyrafa to gryzoń?
isabelle30
Posty:3475
Rejestracja:12 listopada 2009, 20:36

01 grudnia 2013, 17:09

Wcale bym się nie zdziwiła... gryzie przecież :twisted:
Gość

01 grudnia 2013, 17:11

Ania o może by tak siersciucha na fokę wymienić, ona jest gruba jak rolki z Ikea :wink:
Nie błoci ,nie sierści, a widziałaś jak się tuli :D

Gruzie i opluć potrafi :mrgreen:
Gość

01 grudnia 2013, 17:12

Gryzie ,a nie gruzie ,miało być.
I wyszło,ze foka , a to o żyrafie! :?
Gość

01 grudnia 2013, 17:13

isabelle30 pisze:Jestem! Tadam! cieszycie się? :mrgreen:
Cieszymy się :) , ale dopiero Basia Trollińska z dogomanii zmusiła Cię do tego :)
Seiti
Posty:3112
Rejestracja:03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja:Łódź

01 grudnia 2013, 17:15

Kogoż to moje zmęczone oczęta widzą... Iza! Witamy z powrotem :)
foka z polski

01 grudnia 2013, 17:20

Aguula164 pisze:witam.(wypowiadam się tu po raz pierwszy).co do brudnych łapek-ja mojemu wycieram chusteczkami mokrymi do bobasów.te chusteczki sa przydatne przy wielu czynnościach..
Wet mnie do tych chusteczek namówił kilka lat temu.Np. do czyszczenia psiego ucha ,od różowej strony :D
W lecie noszę je w torebce, bo nieraz małpiszon się podbrudzi ,specjałami w lesie i trudno z takim śmierdzielem ,miedzy ludźmi ,do domu wracać, a nie raz potoczki wysychają w lasku.A i moje ręce,bywają od smyczy upaprane.

No masz, znów sortownia nawala, albo ja się na gryzoniach nie znam !
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości