Co zrobić aby pies zaczął pić?

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Agis
Posty:479
Rejestracja:08 października 2013, 16:52

25 maja 2015, 15:25

Claudunia pisze:Cieczka była ok 15 marca, także by wychodziło że trzeba ją wysterylizować jakoś w połowie czerwca tak? tak mi powiedziała weterynarz u mnie w mieście,że pomiędzy cieczkami czyli jakieś 3 miesiące po. a teraz już zaczyna się robić ciepło i spytałam czy lepiej zrobić to teraz czy później to powiedziała że lepiej może na jesień bo pies jest duży, będzie miała kubraczek i ciepłe dni mogą przeszkadzać, ale jak ma mieć takie dziwne zachowania to może faktycznie lepiej zrobić to teraz?
Suke mozna sterylizować już w dwa miesiące po cieczce ,choc praktykuje się w połowie cyklu , kiedy suka uspokaja sie
hormonalnie . Jedna i druga wersja dla suki jest dobra . Teraz wet powinien ocenić czy suka ma ciąze urojoną bo tego na 100% nie wiemy .. Jeśli urojona to nie operować poczekać dobry miesiąc lub półtora . Uważam ,że powinnaś pójśc do weta i spokojnie ,rzeczowo porozmawiać .Faktem jest ,ze w upały rany goja się gorzej , ale czy mamy upały i czy będą upały? Wszystko powinnaś ustalić z wetem .
Claudunia
Posty:47
Rejestracja:28 stycznia 2015, 09:46

25 maja 2015, 15:35

Tak zrobię, pójdę dziś do weterynarza z nią po pracy :) dziękuję za podpowiedzi! :) pozdrawiam!
kasik.u
Posty:284
Rejestracja:27 czerwca 2012, 21:08

27 maja 2015, 08:18

I co tam u weta?
Claudunia
Posty:47
Rejestracja:28 stycznia 2015, 09:46

27 maja 2015, 11:41

Tak jak się domyślałam ciąża urojona.. Wet. sprawdziła sutki i faktycznie było w nich mleko :O dostała lek na zatrzymanie laktacji i antybiotyk. Sunia jest taka niedobra, dalej wydrapuje mi łóżko, prześcieradło w strzępy podarte już drugi raz pod naszą nieobecność, nie je w ogóle, dziś rano trochę zjadła, pije za to sama (w końcu z miski i to samą wodę!!).. piszczy i nie chce wypuszczać nas z domu jak idziemy do pracy, jest smutna że zostaje sama :( na dworze boi się dzieci, bardzo.. ale to chyba przez dawne przeżycia, za to jest zakochana w moim narzeczonym i ciągle się do niego łasi a mnie ma głęboko.. nawet gdy zostaje z nią sama w domu to ona nie zwraca na mnie uwagi tylko piszczy za nim.. dom wariatów :D w piątek kontrola zobaczymy czy jest lepiej.. Wczoraj zwymiotowała po tym leku na zatrzymanie laktacji,ale dziś już jest ok, po pracy od razu lecimy na dłuuuuugi spacer, do lasu, na plaże, aby suka nie myślała o swoich 'dzieciach' wtedy wraca do domu padnięta i od razu spać :) oczywiście z nami w łóżku jak dziecko..
piesownik
Posty:5
Rejestracja:16 czerwca 2015, 16:41

16 czerwca 2015, 16:45

Według mnie trzeba zadbać, aby pies miał stały i swobodny dostęp do wody a on już sam zdecyduję ile jej potrzebuje.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości