Takie tam różniaste sprawy

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

SleepingSun
Posty:3463
Rejestracja:28 stycznia 2011, 23:19

03 grudnia 2013, 15:03

grrrr;/

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

wpis jednej z popularniejszych klinik weterynaryjnych na temat tego czego psu podawać nie wolno. nr 1 - kości!
Seiti
Posty:3112
Rejestracja:03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja:Łódź

03 grudnia 2013, 15:28

Sne jakich wzorach? Musisz mi je pokazać.
Snedronningen
Posty:1279
Rejestracja:26 stycznia 2013, 21:57
Lokalizacja:Stavanger

04 grudnia 2013, 08:17

wpisz w googlach wzory żakardowe. Możesz wpisać wzory norweskie.
To są sploty kolorowe.

A tak poza tym to podziwiam anielską cierpliwość mojego psa w stosunku do mnie. Ile razy można głupiemu człowiekwoi "mówić", że czegoś ma nie ruszać? Maiałyśmy nową zabawkę na myślenie - chowamy smaki i pies szuka. Połozyła łapę na zabawce, że to jej i mam nie ruszać. Nie zrozumiałam. Za drugim raseł trąciła moją dłoń nosem. Oczywiście, że nie zrozumiałam. Za trzecim razem dostałam strzała. Przez dwa lata musi biedaczysko znosić moją głupotę i brak zrozumienia tego, co chce mi przekazać w sposób delikatny a ja jak debil jakiś nie rozumiem i sama się proszę o walenie we mnie zebami.
Moja rana wojenna:
Obrazek
Seiti
Posty:3112
Rejestracja:03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja:Łódź

04 grudnia 2013, 15:20

A to ci psi egoista, trzeba się dzielić zabawkami!(i nie tylko np. słodyczami ze mną, ale to dotyczy Marcina)

Moja ma ze mną piekło, kiedy pani się drze i klnie to się wychodzi i wraca jak się demon ulotni. No ale każdy mi schodzi z drogi jak wpadam w furię.
Wyobraźcie sobie, że musicie zrobić aukcje na allegro w HTLM, a macie pojęcie o tym zerowe. Na szczęście musiałam tylko przerobić szablon tak, żeby było info o nowym produkcie, ale zanim zajarzyłam cokolwiek minęło trochę czasu. Po trudach walki z językiem znaczników, w końcu udaję mi się skończyć, a tu nie ma ani tv ani neta... nożesz @$%^&*$%&*%#@! (wstawcie dowolne epitety). Potem listwa nie raczyła współpracować i odcinała mi internet. Jeszcze ktoś lub coś mnie dzisiaj wkurzy to pozna siłę kobiety z karmazynowym przypływem. :evil:
89ola
Posty:745
Rejestracja:28 stycznia 2013, 14:27

06 grudnia 2013, 13:08

PÓŁTORA MIESIĄCA Z POPSUTYM KOMPUTEREM!!!!! Choć nie do końca działa poprawnie to powróciłam do świata krakvetowskiego forum.

Seiti na prawde mi przykro, o twojej suni przeczytałam dzisiaj o 4 rano, ogromnie ci współczuje, drugiej suni też bo pewnie kiepsko znosi zmniejsoną ilość domowników.
Odnośnie karmy psa wysłałam ci wiadomość na priv

Iza jak widzę również nie odwiedzałaś forum i jeszcze te skasowane posty..... co tu się działo kiedy mnie nie było :?
Gość

06 grudnia 2013, 13:33

Huragan Ksawery,swoje szaleństwa w Polsce,zaczął od forum Krakvet , niestety były ofiary "śmiertelne" :shock:
Kilku użytkowników forum ,nadal uważa się za osoby zaginione :cry:
Snedronningen
Posty:1279
Rejestracja:26 stycznia 2013, 21:57
Lokalizacja:Stavanger

06 grudnia 2013, 15:25

A ostatnio z Seiti o Tobie gadałyśmy, że dawno Cię nie było i co się z Tobą stało.
Seiti
Posty:3112
Rejestracja:03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja:Łódź

06 grudnia 2013, 16:44

Chciałabym mieć takie podejście jakie ma Neya. Wczoraj jej się przypomniało jak na podwórku nie miał kto ją gonić, ale tak to nie przeżywa w jakiś widoczny sposób. Co siedzi temu psu w głowie to dla mnie wielka tajemnica.
Los chyba postanowił mi pokazać, że może mi dokopać jeszcze mocniej (dokładniej dzisiaj postanowił wdrożyć swój niecny plan w moje życie). I teraz serio nie wiem co zrobić, no ale jakoś to przeżyję wszystko... chyba.
89ola
Posty:745
Rejestracja:28 stycznia 2013, 14:27

06 grudnia 2013, 19:27

Seiti ty nie dasz rade?! ty?! a tak na poważnie jak mogę ci w czymś pomóc daj znać śmiało :mrgreen:
Seiti
Posty:3112
Rejestracja:03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja:Łódź

06 grudnia 2013, 19:56

Każdy ma jakiś limit, a życie postanowiło mnie złamać za wszelką cenę.
Jak wygrasz w lotto to możesz się podzielić. :P
Gość

15 grudnia 2013, 22:14

Co tu tak cicho , odezwijcie się , bo strasznie smutno bez Was :( :( :( . Nasza Barbara49 vel Eleonora dostała BANA na forum Dogomanii .
Seiti
Posty:3112
Rejestracja:03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja:Łódź

16 grudnia 2013, 08:50

No proszę, co z nią nie tak?

Poproszę na Gwiazdkę zapas bielizny. Menda robi to czego się obawiałam. :evil:
89ola
Posty:745
Rejestracja:28 stycznia 2013, 14:27

16 grudnia 2013, 09:12

czepiacie się biednej, niczego winnej kobitki o dobrych intencjach.

Seiti może powinnaś kupić jej własny komplet to może zostawi twoją bieliznę? bruno za to preferuje moje rękawy... nie chcecie wiedzieć jak wygląda moja odzież domowa....
Seiti
Posty:3112
Rejestracja:03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja:Łódź

16 grudnia 2013, 09:59

Niee, to musi być moja, inne nie są fajne.

Dzisiaj sobie idziemy, jak zwykle bawimy się piłką (z rozpoczętym skalpem), rzucam, leci i staje w sporej odległości ode mnie. Patrze, a tu z mojej strony lecą dwa wypierdki mamuta. Zamieram. Neya stoi i się patrzy. Ja w wyobraźni widzę jak któryś ląduje w jej paszczy. Stała spokojnie aż jeden nie zaczął biec i szczekać. Na nią będzie szczekał? O nie, zaczęła swoją szarżę. Jeden (suka) w tył zwrot i powrót do gwiżdżącego pana. Drugi biegnie dalej. Ja kieruję się w jej stronę z pewną ulgą, że trzyma nadal piłkę.(chyba liczyłam, że ją zatrzymam) Tamten się kapnął, że ona nie zamierza się zatrzymać, więc zaczął spitalać. Neya wypluwa piłkę, w celu pochwycenia białego, uciekającego celu...k****! Odzyskuję władzę nad swoim głosem, rzucam krótkie "wróć". Ku memu szczęściu, Neya posłusznie staje i wraca do mnie. Spacer odhaczony jako grzeczny.
isabelle30
Posty:3475
Rejestracja:12 listopada 2009, 20:36

16 grudnia 2013, 14:46

A u nas czekanie... za 2 tygodnie i będzie usg i wtedy sie okaże czy zaczynamy odliczanie do papisia w domu. Ciekawe co na to Brutek...
Ale nie zdradze teraz jaki papiś to będzie haha! A cieszę sie jak gówniara :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości