Fotki Waszych pupili.

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

28 października 2010, 20:45

:D Nie , tak leniwego kota jeszcze nie widziałam :lol: :lol:
Zamieśc jeszcze to zdjęcie Erwina ( z języczkiem ) i Elzy. Jest świetne :lol:
Jesli chodzi o wypuszczanie kotów masz zupełna rację.Mysza często jęczy pod drzwiami. Ostatnio nawet próbowała wskoczyc na klamkę ( nigdy tego nie potrafiła, chociaż obserwowała, jak to robi niazyjąca juz jej kompanka,z którą wychodziła, dopóki nie zabił ja samochód :cry: )
Ale ja sie nie poddaje! Nie ma wychodzenia i koniec!Chyba ze od czasu do czasu na smyczy...
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

28 października 2010, 21:03

Asiu, mówisz i masz :wink:
Obrazek
Tak sobie myśle, że kolana mam niemal tak pojemne jak serce :oops:

A to koci hrabia, Erwin
Obrazek
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

28 października 2010, 21:13

nie mów,ze one tak lezą na Twoich kolanach!? :shock:
A Erwin to nie hrabia, tylko KRÓL!
Chyba nieładnie,że grzebię na Twoim fotosiku :oops:
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

28 października 2010, 21:15

Tak, to moje kolana. Nie widać :?:
Fotosik to ogólnodostepny portal, umieszczając tam fotki, zgodziłam sie na ich przeglądanie, więc bez obaw. Wrecz bardzo się cieszę, ze ktoś chce zajrzec do moich kociaków :D
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

28 października 2010, 21:40

Robię to z prawdziwą przyjemnością :)
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

29 października 2010, 08:25

No i się zawstydziłam za ten komplement :oops:
Awatar użytkownika
piotrofoto
Posty:48
Rejestracja:24 sierpnia 2010, 23:45
Lokalizacja:Żywiec

31 października 2010, 21:49

Witajcie drogie Panie :mrgreen:

Ehh szalony dziś dzień, w końcu mogę siąść przy komputerze. Oprócz tego że dziś i wczoraj Nikodem z Luna szaleli po polu to dziś udało się nam z siostrą kotka odnaleść po czym znaleźli się wniebowzięci właściciele :)
A w skrócie to: Siostra wraca z cmentarza i mówi, że chodził tam taki mały kotek i strasznie miauczał...no więc chwila namysłu trzeba po niego zajechać...strasznie lgnął do ludzi więc albo się zgubił albo go ktoś wyrzucił. Zabraliśmy go i powędrował do drugiej siostry. Cykliśmy zdjęcie i rozwiesiliśmy ogłoszenie...Po 20 min zadzwonił telefon i właściciele którzy ze szczęścia się aż śmiali :) A wszystko to w ciągu 2 godzin... :)

A tu zdjęcia naszych małych miglanców: (ten ostatni to właśnie zguba)

ObrazekObrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

01 listopada 2010, 22:13

Piotrek, Twój zwierzyniec jest przepiękny! A Niki powala na kolana na drugim zdjęciu :lol:
A na czwartym zdjęciu byłam przekonana,ze jest trzeci kot! A tu , proszę, króliczek :lol:
Cieszę sie,że historia "cmentarnego :shock: " kociaka dobrze się skończyła :) Piękna postawa z Waszej strony :)
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

02 listopada 2010, 15:40

Hello, chwilkę nie nie było a tu takie piękne zdjęcia i niesamowite atrakcje!!!
Dziewczyny tęskniłam... :oops: ale coś ostatnio mam niefajne dni (już myślałam, ze dostałam prace moich marzeń a tu lipa, ach jak ludzie potrafią wprowadzać w błąd) i przyznam szczerze, ze nawet pisać nie mam o czym :( Obiecuję jednak poprawę i będę zaglądać częściej!
Piotrze Twoje kociaki są cudowne i takie dostojne - super!
U naszych dziewczynek wszystko ok. Aferka starym zwyczajem nudzi okrutnie i najchętniej siedziałaby na balkonie całymi dniami i nocami. Nie przeszkadza jej w ogóle zimno, a nawet lekki poranny mrozik - chyba jej się termostat popsuł ;) Furson (Furyjka) jak psiak łazi za mną krok w krok, a wieczorami traktuje mnie jako osobisty kaloryfer :)
Buziaki :)
Awatar użytkownika
piotrofoto
Posty:48
Rejestracja:24 sierpnia 2010, 23:45
Lokalizacja:Żywiec

02 listopada 2010, 16:00

asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

02 listopada 2010, 16:03

Asiu, nie martw się. Tak to juz jest na tym świecie, ze nie zawsze wszystko sie układa. Ale teraz może juz byc tylko lepiej :) Wszystko sie na pewno ułozy, a i tak najwazniejsza jest miłość , rodzina i....koty :D
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

02 listopada 2010, 16:14

Piotrze, zwierzyniec cudny :!: A to kocie kity... mhm...
Asiu, a dlaczego szukasz pracy? Ja byłam przekonana, że ty ciężkopracujący ludź jesteś. Chyba, że szukasz czegoś, co będzie TĄ pracą.
Swoją drogą, czy ten wątek nie powinien mieć nowej odsłony, pt Fotki Waszych pupili II?
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

02 listopada 2010, 16:20

Asia dziękuję za miłe słowa!!! Ja to wszystko wiem, ale czasem dopada człowieka ta ponura rzeczywistość i zdaje sobie sprawę z tego, że praca to 1/3 z naszego życia i bardzo jej brakuje :(
Justyno pożegnałam się ze starą pracą i szukam TEJ jednej jedynej! :)
Piotrze ależ ten Nikoś jest wielki :) w porównaniu z Luną
Awatar użytkownika
piotrofoto
Posty:48
Rejestracja:24 sierpnia 2010, 23:45
Lokalizacja:Żywiec

02 listopada 2010, 16:50

No Nikodem jest ok 7 miesięcy młodszy a zaczyna ją powoli dorastać więc ja nie wiem jaki on urośnie :D
asiarysia
Posty:487
Rejestracja:17 lutego 2010, 11:21

02 listopada 2010, 17:12

Piotrek, już Ci pisałam, ze rudzielce rosną baaaardzo duże :shock: Póki co, sprawdza się :lol:

A dla odmiany moja mała grubiutka Myszka. Jej niewątpliwym atutem są wyraziste, prawie idealnie okrągłe oczka :shock:
Niektórzy twierdzą, że to jedyny ładny element w Myszce ........:(
Myszka obserwuje ptaszki ( rozumie to słowo :shock: Jak wołam: "Myszka choć zobacz ptaszki" zawsze przybiega wydając specyficzne dźwięki :lol:, pomiaukuje i szczęka zebami :lol: )
Obrazek
A to na dowód,ze Myszka nie ma szans w programie Top Model :cry: Właśnie stoi pod drzwiami i jęczy, bo chce wyjść :roll:
Obrazek
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości