Sprawdzone suche karmy dobrej jakości-poczytaj zanim odp

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

dorota m
Posty:398
Rejestracja:12 września 2010, 12:54

10 czerwca 2011, 23:16

Dobrze, dziękuję Ci Robercie, zaraz robię przerwę na miesiąc , no wlaśnie oglądalam mera dog z indykiem i wygląda sympatycznie , ale na razie jest Bento , oby poslużylo!!!
pozdrawiam! :D
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

11 czerwca 2011, 22:33

Spoko ja także pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

11 czerwca 2011, 22:33

Spoko ja także pozdrawiam. :)
Gość

15 czerwca 2011, 10:44

przyglądam się waszemu wątkowi od jakiegoś czasu, i przyznam że wiele się nauczyłam o karmach i sposobie żywienia,

dzięki i pozdrawiam :) :) :)




-------------------------------------
Tylko u mnie najzdrowsza karma dla psów i kotów
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

15 czerwca 2011, 12:00

Ok tylko po co ładujesz od razu darmową reklamę w podpisie :?:
naphozord
Posty:16
Rejestracja:02 grudnia 2010, 20:25

18 czerwca 2011, 16:25

Witam. Panie Robercie , Czy może mi Pan polecić jakąś karmę dla mojej szczupłej amstaffki ? Suka ma 2 lata , jest szczupła , jest niejadkiem. Jedzie tylko na karmie z jagnięciną , bo drób całkowicie jej nie podchodzi. Teraz jedzie na Purina Dog show , który nie jest zbyt dobry składem . Nie mam zamiaru znów kupować jej karm typu Acana , bo nie chętnie ją jadła a cena jest wysoka. Mógłby Pan polecić coś z niższej półki , na czym może przytyć a nie będzie drobiu?? Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

18 czerwca 2011, 16:34

Jakie karmy jadla do tej pory w swoim życiu,chodzi mi o smaki -rodzaje.Czy dostaje suplementy i jakie?
naphozord
Posty:16
Rejestracja:02 grudnia 2010, 20:25

18 czerwca 2011, 16:50

Acana grasslands , No i ten nieszczęsny Purina Dog chow. Dostaje tabletki na sierść. Strasznie martwią mnie jej kły , a raczej ich brak. Są strasznie stępione.

Zastawiam się nad tymi karmami

PURINA PRO PLAN Puppy Digestion Lamb & Rice
BENTO KRONEN Mini & Medium Adult Lamb & Rice
NUTRA NUGGETS Lamb Meal & Rice
BRIT Adult Lamb & Rice
NUTRA GOLD Lamb & Rice Adult Dog
naphozord
Posty:16
Rejestracja:02 grudnia 2010, 20:25

18 czerwca 2011, 18:41

chyba że są inne propozycje.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

18 czerwca 2011, 22:14

aZadam kolejne pytanie,a skąd wiadomo,że nie lubi drobiu skoro dostaje same karmy z jagnięciną?Ew jaka karma jej nie podchodziła smakowo i kiedy to było ,czy jak była szczeniakiem czy teraz?Czy dostaje tylko karmę czy jakieś smakołyki czy coś innego?
naphozord
Posty:16
Rejestracja:02 grudnia 2010, 20:25

18 czerwca 2011, 22:35

Jak byłą małą dostawała chyba za dużo drobiu. Potem dostała karmę z drobiu (nie pamiętam nazwy) , nie ma już jej tutaj na stronie. Strasznie się drapała , sierść wypadała , kupki często , smrodek. Dopiero jagnięcina załatwiła sprawę. Nie wiem być może już jej przeszło , nie próbowałem wracać do drobiu. To mógłbym liczyć na jakieś propozycje??

ps. Nawet gdyby jej to przeszło , to nie ma chyba nic złego w tym że nie dostaje drobiu . Bo cenowo wychodzi i tak podobnie? Dodam że od czasu do czasu dostaje wątróbkę ,nie wspominając o gotowanym udku z kurczaka i wołowinie.
pawel C

18 czerwca 2011, 22:48

Dzień Dobry panie Robercie, od niedawna interesuję się bardziej pieskami... Dokładnie od kiedy mam drugiego pieska Briana - buldożka francuskiego.. Od początku jadł karmę Royal Canin , ale wlasnie dzieki informacjom z netu min tego forum dowiedziałem ,się ,że są zdrowsze karmy... Przedtem myślalem ,że je super karmę.. A teraz przestudiowałem pana posty i wiem ,że się mylilem.. Chciałbym zmienić karme na inną .. Z tym ,że biomil jest zbyt drogą karmą dla mnie... Karma 1st Choice nie jest dostepmna w tym sklepie ... ta naturalna z nowej zelandi jesli moj Brianek jadl karme royal o drobiową przeznaczoną dla pieskow rasy buldog moze jest karmę ktora ma smak bawola.. Pisze uproszczonym jezykiem bo to niechodzi o krasomostwo , chociaz jestem studentem.. proszę o pana sugestie...!!!!!
- Dodam ,że Brianek jest ze mna 1,5 roku i martwie ,sie o to żeby rozgryzal nową karmę (zbyt male granulki mogą mu nie sluzyc

Mój drugi piesek Łatek- kundelek ma 18 lat - do tej pory jadl tanią karme z sklepu spozywczego i rozne inne rzeczy miesko z kurczaka ,makarony,warzywa ,ryz,chlebi tp.....Od kiedy interesuje sie zywieniem psow niemal calkowicie odstawilem tą karmę......Bo wiem jakie to swinstwo - karmy klasy marketowej i jeszcze z duzo iloscią weglowodanow... Chcialbym mu zamawiac jakąś nie drogą karme np Brit dla seniora... Teraz Łatuś zajada sie ryzem ,mieskiem drobiowym i warzywami.. Prosze pana o pomoc i radę..Pozdrawiam serdecznie i jestem pelen uznania pana wiedzy
sympatykpilki14
Posty:10
Rejestracja:18 czerwca 2011, 22:12

18 czerwca 2011, 22:54

Aha To ja ponownie chcialem powiedzieć ,że proszę innych o radę takze , bo widzę ze jest tu wielu wswietnych ludzi ,ktorych lezy dobro zwierząt pozdrawiam -teraz chyba się zalogowalem
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

18 czerwca 2011, 23:00

sympatykpilki14 pisze:Aha To ja ponownie chcialem powiedzieć ,że proszę innych o radę takze , bo widzę ze jest tu wielu wswietnych ludzi ,ktorych lezy dobro zwierząt pozdrawiam -teraz chyba się zalogowalem
Łatusiowi nie zmieniaj jedzenia ,nie warto na stare lata -możesz dokupić preparat na stawy np Arthrofos w tabletkach lub Arthrofos forte w proszku,to psiakowi dobrze zrobi na stawy.
Co do buldożka polecam np Nutrę Gold,lub TOTW,natomiast co do rozgryzania granulek nie odpowiadam za to :)
naphozord
Posty:16
Rejestracja:02 grudnia 2010, 20:25

18 czerwca 2011, 23:02

Panie Robercie , to którą karmę mogę spokojnie wybrać??
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości