Sprawdzone suche karmy dobrej jakości-poczytaj zanim odp

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Leksa

03 listopada 2006, 18:26

u nas generalnie problem istnieje chyba w samej karmie suchej.. aczkolwiek próba była tylko na dwóch rodzajach..
leksa zdecydowanie lubi jednak prawdziwe miesko...
ale jeśli polubi bento kronen to spróbujemy ja serwować bez miesnych dodatków, no a potem moze uda sie z royalem dla alergików..
tak czy siak decyzja na te chwile już podjęta :D :D
Zośka

19 listopada 2006, 14:55

Witam
Trafiłam na forum poprzez stronę sklepu krakvet. Jest tam bardzo duży asortyment karm, ale nie widzialam karm Eminent. Z czego wynika brak tej karmy w ofercie? Czyżby to była zła karma? Prosze o kilka słów na jej temat.
Awatar użytkownika
Casia_i_Figa
Posty:7
Rejestracja:20 listopada 2006, 00:32

20 listopada 2006, 01:59

Suka ma zjadła 15kg Eminent Large Bred i wnioski sa takie:

-zero uczulenia(suka alergik)
-fajny skład i przystepna cena
-w tej wersji duze granulki
-dobrze przyswajalna(małe koopy)
-sucz jadła z apetytem
-ładna błyszcząca sierść

nie mam nic do zarzucenia tej karmie
helena.iwan@wp.pl

20 listopada 2006, 09:35

Szukam odpowiedniej karmy dla cocker spaniela, ma 7 tygodni.Chciałabym ją karmimić odpowiednią karmą, może ktoś ma spanielki i doradzi mi.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kaasia
Posty:166
Rejestracja:11 sierpnia 2006, 22:11
Lokalizacja:Bełchatów/Wrocław
Kontakt:

20 listopada 2006, 11:34

Dla cocker spanielka wybierz karmę dla szczeniąt średnich ras. W zasadzie wszystko, co jest w Krakvecie, jest godne polecenia - zaczynając od Royal Canin, Hill'sa, Eukanuby, Puriny, Biomilla, przez Orijen, Acanę, Bento Kronen, Belcando itd. a na Bricie kończąc. Jedyne czego bym nie polecała to Purina Dog Chow, natomiast Pro Plan już jak najbardziej.

Tutaj znajdziesz karmy odpowiednie dla swojego psiaka.

Pozdrawiam
Sladka

21 listopada 2006, 20:47

A co z karmą Best Choice? Moja 1,5 roczna beaglica była na karmie Royal Canin Digest&Skin ale jej nie cierpiała delikatnie mówiąc. Ponieważ jednak miała problemy skórne, wagowe no i z tarczycą uwazałam że ten wybór jest najlepszy. Jednak ostatnio polecono mi karmę Best Choice i o dziwo pies mi ją chętnie zjada. No ale...czy to ta sama jakość co Royal? Może jednak przestawić ją na inną karmę?
DamaKier
Posty:1130
Rejestracja:03 grudnia 2005, 20:59
Lokalizacja:Lublin
Kontakt:

22 listopada 2006, 00:41

Jakość ta sama moim zdaniem, nie wypowiadam się jak posłuży jej w kwestiach zdrowotnych.
jolai alf
Posty:3
Rejestracja:12 grudnia 2006, 18:04
Lokalizacja:Przemyśl
Kontakt:

13 grudnia 2006, 11:49

Witam!!! Chciałam się zapytać jaką karmę polecili byście moim pieskom jest to 15 miesięczny pszeniczny terier szkocki i 6 miesięczny chart afgański.
Do tej pory jadły Pro Plan łososia z ryżem odpowiednio dla dorosłego psa i dla szczeniaka. Chciałam przejść na jagnięcine z ryżem a może zmienić karmę na inną. A może jest jakaś karma dla psów długowłosych jak afgan.

Pozdrawiam
DamaKier
Posty:1130
Rejestracja:03 grudnia 2005, 20:59
Lokalizacja:Lublin
Kontakt:

13 grudnia 2006, 23:47

Ja uważam, że Pro Plan to karma b. dobra i jeśli jedzą chętnie i im służy to ja bym nie zmieniała.
Emu

15 grudnia 2006, 00:34

Witam,
mam pytanie odnośnie nowych karm przeznaczonych dla psow i kotów - Mastery.Są do kupienia tu:http://www.krakvet.pl/index.php?cPath=23_25_121 Mam koty ,ktore się nią zajadaja, jakby nic nie jadly przez co najmiej miesiąc.Jedzą dwa razy wiecej ( jak nie trzy),a kupek jest mimo wszystko mniej! Przedtem jadly troche Royala i Puriny, ale w wiekszosci puszki Poczatkowo myslalam,że maja zatwardzenie,ale nie,wszystko jest o.k.
Ten sam "problem" zauwazylam u psa - mam niej sprzątania na podwórku,pomimo ,że pies nie moze odejsc od miski jak nie zobaczy dna :D
Czy to jest normalne?Pozdrawiam.
DamaKier
Posty:1130
Rejestracja:03 grudnia 2005, 20:59
Lokalizacja:Lublin
Kontakt:

15 grudnia 2006, 22:21

Moje koty też wcinają Mastery ze smakiem. Ilośc kup ciężko mi stwierdzić, bo koty są wychodzące i załatwiają się zarówno w kuwetce jak i na dworze. Myślę, że należy się z tego powodu jedynie cieszyć, bo im węcej pies czy kot wydalają, tym mniej przyswajalny pokarm jedzą
Monta

22 stycznia 2007, 09:57

Witam!!
Ja za to mam yorka (8 miesięcy) i cavaliera (6 miesięcy) Od jakiegoś czasu podaje im Brit dla szczeniąt. Karmw poleciła mi zaprzyjaźniona hodowla (tosa inu), która swoje sczenięta wychowała na tej karme. Psy zajmuja nawyższe miejsca na wystawach i niczego im nie brakuje. Świetnie wyglądają!
Słyszałam tez złe opinie o tej karmie i troszkę jestem zdezorientowana.
Dodam, że moje maluszki lubią tą karmę i niczego nie musze i dodawać do miski. Kupki też sa takie, jak powinny być.
Proszę o podpowiedzi!
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
EVE81
Posty:143
Rejestracja:14 grudnia 2006, 17:16
Lokalizacja:Wrocław
Kontakt:

22 stycznia 2007, 11:31

Skoro wszystko jest w porzadku i psom karma smakuje to ja bym nie zmieniała. A opini o karmach jest tyle co właścicieli psów :)
Gość

23 stycznia 2007, 20:33

Monta pisze:Witam!!
Ja za to mam yorka (8 miesięcy) i cavaliera (6 miesięcy) Od jakiegoś czasu podaje im Brit dla szczeniąt. Karmw poleciła mi zaprzyjaźniona hodowla (tosa inu), która swoje sczenięta wychowała na tej karme. Psy zajmuja nawyższe miejsca na wystawach i niczego im nie brakuje. Świetnie wyglądają!
Słyszałam tez złe opinie o tej karmie i troszkę jestem zdezorientowana.
Dodam, że moje maluszki lubią tą karmę i niczego nie musze i dodawać do miski. Kupki też sa takie, jak powinny być.
Proszę o podpowiedzi!
Pozdrawiam!
Jesli masz Torka to koniecznie wyprobuj MASTERY!
Gość

25 stycznia 2007, 13:36

mam laba 4 miesięcznego i od początku jest na karmie Brit Junior Large Breed..nie jest zatłuszczony,świetnie wygląda..też słyszałam dużo złego o tej karmie,ale mimo to nie zmienie jej..myślę,ze wszystkie z baaaardzo wysokiej połki sa przepłacane,głownie za reklame..ot co..pozdrawiam wszystkich Britowców..;)
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości