Fotki naszych Pupili vol.2

Tutaj poruszamy tematy nie objęte w innych działach.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

13 czerwca 2011, 11:26

Esme, swietna budowla. Widac,ze koty są szczęsliwe 8) Taki bezpieczny i pomysłowy balkon, to raj na ziemi dla futrzaków. Czy jest tam choć trochę miejsca dla Was ? :lol: :wink:

Asiu, sliczne te Twoje kotki. Sama nie wiem, która ładniejsza...Najpierw mysle sobie...Furia. Potem powiekszam zdjecie Afery i mysle...: jednak nie Furia, tylko Afera! Potem znów patrzę na Furię...I tak a kółko :roll: :D
Operacja "Zyzio" musiała troche trwac, sądząc po ilości produktów ubocznych :lol:
Nowa znajoma kotek jest niezwykle piękna :shock:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

13 czerwca 2011, 15:59

Pomysły rzeczywiście super! Gratuluje pomysłowości :)
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

13 czerwca 2011, 16:04

asiryś pisze:Asiu, sliczne te Twoje kotki. Sama nie wiem, która ładniejsza...Najpierw mysle sobie...Furia. Potem powiekszam zdjecie Afery i mysle...: jednak nie Furia, tylko Afera! Potem znów patrzę na Furię...I tak a kółko :roll: :D
Operacja "Zyzio" musiała troche trwac, sądząc po ilości produktów ubocznych :lol:
Nowa znajoma kotek jest niezwykle piękna :shock:
Po prostu obydwie są śliczne ;)
A nowa znajoma bardzo oryginalna i śliczna, tylko szkoda, że taka "poniewierana" :( coś mi się wydaje, że to taki kot "na przyczepkę", bo pani ma jeszcze dwie rasowe kotki niesterylizowane (jako kotki rozpłodowe) siedzące w domu i jej nie lubią, a jest wysterylizowana. Koteczka (ma ok 7-8 miesięcy) wałęsa się po okolicy, czasem siedzi u nas, coś zawsze zje, połasi się chwile, ale z naszymi dziewczynami jeszcze jest na dystans, a nawet troszkę na nie posykuje.
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

13 czerwca 2011, 17:43

Furia i Afera pisze: A nowa znajoma bardzo oryginalna i śliczna, tylko szkoda, że taka "poniewierana" :( coś mi się wydaje, że to taki kot "na przyczepkę", bo pani ma jeszcze dwie rasowe kotki niesterylizowane (jako kotki rozpłodowe) siedzące w domu i jej nie lubią, a jest wysterylizowana. Koteczka (ma ok 7-8 miesięcy) wałęsa się po okolicy, czasem siedzi u nas, coś zawsze zje, połasi się chwile, ale z naszymi dziewczynami jeszcze jest na dystans, a nawet troszkę na nie posykuje.
Teraz mysle sobie ,ze nowa kolezanka Furii i Afery to "efekt" mezaliansu rasowo-dachowego. Bo coś podejrzane wydały mi sie te pędzelki na uszkach i nieco zaokrąglone pysie, tudzież puszysty ogonek...Coz, nie nadaje się do rozrodu więc poszła w odstawkę :( Wstrętna baba. :evil:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

13 czerwca 2011, 18:37

Ale to kotka zabrana razem z tamtymi dwoma maine coonem i ragdolem, a nie ich córka.
Tak czy inaczej gdyby bardziej się do mnie łasiła to bym ja porwała :D
Awatar użytkownika
Esme
Posty:882
Rejestracja:14 marca 2008, 19:53
Lokalizacja:Świnoujście

13 czerwca 2011, 22:56

Chciałabym się dorwać do Furii i Afery z aparatem, szczególnie, kiedy w naturze mają takie wyostrzone zmysły. A ta koteczka chyba faktycznie ma coś z MCO. Nie wiem, czy mi sie wydaje, czy ma takie duże łapy i kształt pyszczka :roll: Śliczna jest, ale chyba nie nocuje na dworze?
Żabie stadko też sliczne, też byłoby co uwieczniać. (Jestem już uzależniona od fotografowania kotów) :roll:
Dobbi, jak chcesz faktycznie to zdjęcie w pełnej rozdzielczosci, to raczej na maila, bo ono ma 5,22 MB i rozjedzie się forum.
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

13 czerwca 2011, 23:02

Furia i Afera pisze:Ale to kotka zabrana razem z tamtymi dwoma maine coonem i ragdolem, a nie ich córka.
Tak czy inaczej gdyby bardziej się do mnie łasiła to bym ja porwała :D
No masz, a ja wszędzie doszukuję się ...( bez urazy 8) )afery... :oops:
Ej, zabierz ją, zwab ją na kiełbaske z Lidla :wink:
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

13 czerwca 2011, 23:06

Esme pisze:Dobbi, jak chcesz faktycznie to zdjęcie w pełnej rozdzielczosci, to raczej na maila, bo ono ma 5,22 MB i rozjedzie się forum.
Moderatorze!Ratunku! Esme chce dokonać sabotażu na forum !
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

14 czerwca 2011, 07:27

Esme: czasem śpi... tak przynajmniej oznajmiła mi jej właścicielka, cytuję "ale rano wraca"- hmmmm?
Asia: wczoraj jadła kabanosiki i animonde, ale, że to kot sąsiadki zza płotu to ciężko było by ja potem ukryć, a jak z tą babką wczoraj rozmawiałam to próbowałam ja wyczuć czy jej zależny na kotce i ewidentnie była nią zachwycona, o córce już nie wspominając jak kocha ta kotkę.
zoltazaba
Posty:1382
Rejestracja:30 kwietnia 2010, 09:05
Lokalizacja:Mazury/teraz Łódź

14 czerwca 2011, 08:48

To ja już nie rozumiem- kochają ją a jednocześnie traktują jak piąte koło u wozu? :shock:
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

14 czerwca 2011, 10:51

Tak to właśnie wygląda - ze skrajności w skrajność :(
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

14 czerwca 2011, 15:25

jasn, że chcę, wysyłam mail na pw:))
Awatar użytkownika
Furia i Afera
Posty:2561
Rejestracja:30 czerwca 2009, 10:25
Lokalizacja:Kraków

20 czerwca 2011, 08:27

WALNE ZGROMADZENIE - przewodniczący Mr. Zyzio :)

Obrazek Obrazek
nie uwierzycie, siedziały tak około godzinę :) tym razem w zebraniu uczestniczyła (jak widać) inna koleżanką. Jak rodzice wrócą to się zdziwią ile kotów z okolicy zaczęło odwiedzać ich ogródek i dojadać to czego nie zjedzą Zyzio, Furia i Afera (Tato nie będzie zachwycony, w przeciwieństwie do mamy)
asiryś
Posty:2309
Rejestracja:06 stycznia 2011, 17:37

20 czerwca 2011, 10:58

:D :D :D
Asiu, bardzo mi wstyd :oops: ale nawet po wnikliwej analizie zdjęć, nie udało mi się rozpoznać, która z kotek to nowa koleżanka Furii i Afery :( . A wydawało mi się ,że jestem forumową mistrzynią w rozróżnianiu kotów... :?
Awatar użytkownika
dobbinka
Posty:1878
Rejestracja:13 listopada 2010, 19:52

20 czerwca 2011, 15:33

Ja stawiam na to źwirze w prawym górnym rogu.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości