Czy ktoś karmi psa szwedzką HUSSE ?

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Zbigniew
Posty:94
Rejestracja:21 lipca 2010, 14:20
Lokalizacja:Małopolska

20 lutego 2011, 14:22

Najprawdopodobniej do Zabrza
Zbigniew
Posty:94
Rejestracja:21 lipca 2010, 14:20
Lokalizacja:Małopolska

24 lutego 2011, 07:16

Robercie widzę że już dostałeś OMNI PRO możesz podać gdzie jej szukać ?
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

24 lutego 2011, 07:41

Nie nie dostałem,i po wczorajszej rozmowie nie wiem czy będzie?Z tego co się dowiedziałem to jej cena wyniosłaby około 190zł za 12 kg,i firma się zastanawia czy wprowadzic ja na rynek?
Natomiast ja w tej chwili z jednym psem przechodzę na Bento Kronen maxi Lamb&Rice i jestem ciekway jak będzie,bo zawsze miałem dobre zdanie o tej marce i mam nadzieję,że trzymają jakość.
murakami
Posty:151
Rejestracja:14 sierpnia 2010, 23:00
Lokalizacja:Warszawa

24 lutego 2011, 17:31

Robert A. pisze:Natomiast ja w tej chwili z jednym psem przechodzę na Bento Kronen maxi Lamb&Rice i jestem ciekway jak będzie,bo zawsze miałem dobre zdanie o tej marce i mam nadzieję,że trzymają jakość.
Ja też mam taką nadzieję, bo na growth Lamb&Rice prowadzę teraz szczeniaka. Póki co nie mam zastrzeżeń.
Zbigniew
Posty:94
Rejestracja:21 lipca 2010, 14:20
Lokalizacja:Małopolska

24 lutego 2011, 17:55

Dzięki Robercie bo byłem troszkę zaskoczony bo jak dzwoniłem do e-karma to mówili mi że zmieniają i szatę graficzną i skład i że ma być około 15 marca. A tu czytam że jest :) więc się zdziwiłem zaglądam na e-karma a tam nic nie pisze żę mają więc pomyślałem albo ktoś to jeszcze ściągnął albo trefny towar. A i najważniejsze słyszałem Robercie już od kilkunastu osób żebym nie kupował karmy w KRAKVET gdyż oni mają niską cenę ale towar kiepskiego pochodzenia. Ukraina, Rumunia a nawet słyszałem że z Chin ale to pewnie ktoś przesadził ale coś w tym jest bo jak byłem ostatnio w Krakvet to chciałem kupić PRO PLAN ale powiedziałem że interesuje mnie tylko włoski po czym Pani powiedziała że chyba raczej Włoskiego nie mają po czym poszła sprawdzić i wogóle nie mieli Pro plana tego co chciałem. Innym razem wcześniej jeszcze jak karmiłem Royal C. też kilka razy tam byłem i chciałem kupić GIANT PUPPY i długo go nie mieli mówiąc że mają jakiś problem z dostawami. Wszędzie był a oni nie mieli tym bardziej że fabryka w Niepołomicach jest od nich jakieś 10-15 km ???
Dziwne to wszystko ale wygląda na to że faktycznie kupują najtańsze tzw. Gu.... Czy to możliwe żeby tak poważna firma robiła takie dziwne rzeczy? czy ty słyszałeś coś podobnego?
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

24 lutego 2011, 18:55

Co do pochodzenia różnych karm to wiem,ze jest kilka żródeł.Przekleństwem jest Ukraina i China.Natomiast ja mało karm kupuję w Krakvecie,a te które kupiłem były w 100% Oryginalne,dlatego złego słowa na Krakvet nie mogę powiedziec.Z całą pewnością karmy typu Nutra Nuggets,TOTW,Nutra Gold,Josera,Trovet,Bento Kronen,Mera Dog mają jak najbardziej oryginalne i sprawdzone co do innych nie mam pojęcia ,bo nie kupowałem w Krakvecie.Ogólnie tak jak wielokrotnie już wspominałem krąży wiele znanych karm z dziwnego żródła(nie tylko karmy Arthroflex także ):evil:
Ostatnio zmieniony 25 lutego 2011, 16:15 przez Robert A., łącznie zmieniany 1 raz.
Zbigniew
Posty:94
Rejestracja:21 lipca 2010, 14:20
Lokalizacja:Małopolska

24 lutego 2011, 20:46

ok dzięki Robercie.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Marek
www.krakvet.pl
Posty:78
Rejestracja:29 września 2004, 13:48

26 lutego 2011, 09:03

Witam,

Staram sie nie brać udziału w różnych dyskusjach na forum, lecz tym razem - dla dobra imienia Krakvet-u oraz Waszego - chcę Was sprostowac...
Jak działam w branży pet-foodowej, na ktorej to przyslowiowe zeby zjadlem, nie widzialem podrobionej karmy... Smiem wiec twierdzic iz takowe nie istnieja...
Owa plotka wziela sie z trywialnej przyczyny: przez dlugi czas, jak i aktualnie, czesc karm marki Royal Canin kupujemy wersje wyprodukowane we Francji, nie w Niepołomicach (czyli nie w Polsce). W sprawie jakosc odpowiedzcie sobie sami... Jednak owe karmy RC wyprodukowane we Francji mialy napis na frontalnej czesci w nieznanym mi jezyku (mozliwe iz chinskim) stad powyzsze pomowienia...
Podsumowujac: zapewniam o oryginalnosci zakupionych produktow w firmie Krakvet i jedynie moge polecic kupowanie w owej firmie...


Pozdrawiam,
Marek Batko
Krakvet
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

26 lutego 2011, 09:08

Powinniśmy popatrzeć na tą sprawę też z innej strony ,sporo firm zaczęło produkować karmy w państwach dawnego ZSRR(sporo tańsza produkcja),karmy tam produkowane są na licencji ale niestety gorszej jakości,bo przepisy (poza UE)nie są rygorystyczne.Oczywiście nie mam na myśli USA to inna bajka.
Zbigniew
Posty:94
Rejestracja:21 lipca 2010, 14:20
Lokalizacja:Małopolska

26 lutego 2011, 20:26

MARKU !!! w związku z tym mam do ciebie 1 pytanie czy możesz mi powiedzieć w takim razie z jakiej fabryki posiadacie karmę PURINA PRO PLAN 14 kg jak również 18 kg ???
ramzes123
Posty:261
Rejestracja:21 listopada 2008, 21:33

26 lutego 2011, 21:28

Zbigniew pisze:MARKU !!! w związku z tym mam do ciebie 1 pytanie czy możesz mi powiedzieć w takim razie z jakiej fabryki posiadacie karmę PURINA PRO PLAN 14 kg jak również 18 kg ???
I niech to tylko nie będzie chiński, bo miałam i od czasu do czasu mam i jestem zadowolona. :wink:
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

26 lutego 2011, 21:37

Zadowolona,i nie przeszkadza Ci to,że psy po tej karmie mają skośne oczy? :wink:
ramzes123
Posty:261
Rejestracja:21 listopada 2008, 21:33

26 lutego 2011, 22:05

Robert A. pisze:Zadowolona,i nie przeszkadza Ci to,że psy po tej karmie mają skośne oczy? :wink:
Ha, nie wiesz, co piękne :lol:
Awatar użytkownika
Marek
www.krakvet.pl
Posty:78
Rejestracja:29 września 2004, 13:48

28 lutego 2011, 16:31

witam,

karmy PPP produkowane sa we Wloszech...



pozdrawiam,
Marek Batko
Krakvet
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

28 lutego 2011, 18:53

To bardzo dobra wiadomość-(fabryka we włoszech zapewnia wysoką jakość karmy)ProPlan.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 82 gości