Sprawdzone suche karmy dobrej jakości-poczytaj zanim odp

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

dancze
Posty:38
Rejestracja:08 sierpnia 2011, 11:09

10 sierpnia 2011, 12:30

odrobaczona była 7.04/19.04/23.05/20.06 było ok. to jak podawać jeszcze ten węgiel ? a jakie suplementy byś polecił- bardzo zależy mi na tym żeby psina rozwijała się prawidłowo i co spróbować dalej karmić Acaną i patrzeć co wyleci...czy jednak zmienić na Trovet Rabbit
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

10 sierpnia 2011, 14:55

Osobiście spróbowałbym Trovet.
Jest sporo suplementów na rynku są lepsze,gorsze,droższe ,tańsze.
Ja osobiście najczęściej polecam Beaphar top 10 tabletki Aptus tabletki lub(połączenie witamin i ochrony stawów)Dolfos Arthrofos forte w proszku sypane.
dancze
Posty:38
Rejestracja:08 sierpnia 2011, 11:09

10 sierpnia 2011, 15:07

zależy mi żeby sunia miała wszelkie warunki do prawidłowego rozwoju - co mam wybrać ? ma być b. dobre i niekoniecznie najtańsze- pogubiłam się :oops: - wszystkie te suplementy jednocześnie czy wybiórczo?
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

10 sierpnia 2011, 19:09

Spokojnie damy radę :)
Kup Trovet, koniecznie wzmocnij psa Beaphar top 10 (opłaca się lepiej większe opakowanie) i coś na stawy by się przydało(suczka jest w okresie intensywnego wzrostu) na stawy możesz kupic Aptoflex firmy Aptus jest w plynie(nie mylic z Arthroflexem) i to w zupełności wystarczy.Oczywiście jak będziesz wprowadzała Trovet to nie jednocześnie wszystkie suplementy tylko powoli po kilku dniach.Psinka ma mały problem i trzeba go wyeliminować.

Celowo nie wypisuję większej ilości suplementów,zebyś mogła się w tym połapać.Wybrałem 2 łagodne,a zarazem bardzo skuteczne o świetnym przyswajaniu.
dancze
Posty:38
Rejestracja:08 sierpnia 2011, 11:09

11 sierpnia 2011, 08:28

serdecznie dziękuje :D od dziś Trovot, potem witaminki. napiszę o rezultatach.
Pozdrawiam
Freedom
Posty:128
Rejestracja:09 sierpnia 2011, 19:28

11 sierpnia 2011, 09:01

Mam pytanie do P.doktora,co Pan sądzi o Karmie Royala z serii Club-" Slim".,dla psów normalnie aktywnych.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

13 sierpnia 2011, 13:34

Potrzebujesz przyzwoitej karmy w tej cenie czy odchudzić psa?
czarno_czerwona

14 sierpnia 2011, 15:10

Witam!
Ja bym jednak royala clubn ie próbowała. Według mnie nawet zwykły royal nie jest karmą najwyższej jakościa seria club jest poprostu tanszym i niższej jakości od zwykłego (ale pokręcilam). W tej cenie można znaleść lepsze karmy jeśli chodzi o odchudzanie to dobry jest arion dla grubasków:). Ogolnie jest to dobra firma i dosyć nie droga. ja u mojego psa używam eukanuby dla psów z wrażliwą skórą bo ma ona problemy z alergią. Ale u poprzedniego używałam Najpierw royala (tego droższego) potem przeszłam na ariona i była naprawde duża róznica i w jakości sierści zero problemów z trawieniem a i pies jadł bardzo chętnie. Z suchych karm próbowałam Boscha- karma bardo mocno uczulała ale znajomi karmią swoje psy i twierdza ze jest ok skład napewno lepszy od royala club z tej firmy natomiast dobry jest bosch bio jesli chcesz odchudzić psa to wybież tego dla seniorów. Cena nie jest jakaś wielka przelicz dzienną dawke dla psa i zobaczysz że nawet przy najdroższej suchej karmi wychodzi mniej niż przy gotowaniu wkońcu ja mojego 20kg psa nie nakarmiłabym za 3 zł dziennie jak mi teraz wychodzi.
Seiti
Posty:3112
Rejestracja:03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja:Łódź

15 sierpnia 2011, 22:23

Znowu musze się zwrócić się do Pana Roberta tym razem na prośbę koleżanki. Ma ona psiaka w typie asta/pit bulla, niestety pies ma problemy żołądkowe. Ostatnimi czasy bardzo często wymiotuje. Do tej pory karmiła go gotowanym jedzeniem, ale przestało mu służyć. Oczywiście jej pytanie brzmi jaką karmę by Pan polecił, dodam że pies lubi spore kęsy więc karmy o małych granulkach odpadają, do tego mile widziana przystępna cena.:) Aaa ma jeszcze mieszańca dobermana którego nie mogą podtuczyć, jest dość chudy.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

16 sierpnia 2011, 08:12

Seiti pisze:Znowu musze się zwrócić się do Pana Roberta tym razem na prośbę koleżanki. Ma ona psiaka w typie asta/pit bulla, niestety pies ma problemy żołądkowe. Ostatnimi czasy bardzo często wymiotuje. Do tej pory karmiła go gotowanym jedzeniem, ale przestało mu służyć. Oczywiście jej pytanie brzmi jaką karmę by Pan polecił, dodam że pies lubi spore kęsy więc karmy o małych granulkach odpadają, do tego mile widziana przystępna cena.:) Aaa ma jeszcze mieszańca dobermana którego nie mogą podtuczyć, jest dość chudy.
W jakim wieku jest pies?Czy był odrobaczany,jak jego qupy, i cała masa pytań dodatkowych?
Czy wymiotuje o określonych porach np rano?
Na podtuczenie idealnie sprawdza się NGBB.
dancze
Posty:38
Rejestracja:08 sierpnia 2011, 11:09

16 sierpnia 2011, 13:27

witam :P
Trovet - to jest to :D.Nareszcie widzę twarde qupy ( nigdy nie przypuszczałam, że ich widok może tak cieszyć :P ) Przed chwileczką przyszła paczka z witaminkami (TOP 10 i APTO-FLEX) więc pomalutku zacznę wprowadzać, mam pytanie czy podawać dalej Rumen Tabs czy zaniechać ?
Pozdrawiamy Ja i Dasza
japanisze
Posty:326
Rejestracja:14 marca 2011, 22:35

16 sierpnia 2011, 13:56

Nareszcie widzę twarde qupy ( nigdy nie przypuszczałam, że ich widok może tak cieszyć :P )
Oj może, może :D
Ja właśnie przechodzę z Acany Pacifici (zło!) na TOTW rybny i już nie mogę się tego widoku doczekać. :wink:
Seiti
Posty:3112
Rejestracja:03 lutego 2011, 10:58
Lokalizacja:Łódź

16 sierpnia 2011, 14:09

Amstafowate ma coś koło 3 lat. Ostatnio jak byłyśmy na wspólnym spacerze to miał rozwolnienie. Mówi że on czasem tak ma że wymiotuje, ale był spokój przez jakiś czas a teraz znowu. O NGBB jej wspominałam. Tak obydwa były odrobaczane, a wymioty bywają o różnej porze.
dancze
Posty:38
Rejestracja:08 sierpnia 2011, 11:09

16 sierpnia 2011, 14:38

< japanisze> trzymamy kciuki i łapy.POWODZENIA :D
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

16 sierpnia 2011, 21:33

dancze pisze:witam :P
Trovet - to jest to :D.Nareszcie widzę twarde qupy ( nigdy nie przypuszczałam, że ich widok może tak cieszyć :P ) Przed chwileczką przyszła paczka z witaminkami (TOP 10 i APTO-FLEX) więc pomalutku zacznę wprowadzać, mam pytanie czy podawać dalej Rumen Tabs czy zaniechać ?
Pozdrawiamy Ja i Dasza
Jak miło czytac wpisy tak bardzo zadowolonej właścicielki psa :) (do niedawna zasmuconej) :wink:
Rumen tabs na chwilę obecną odstaw,nie ma potrzeby podawania.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości