Sprawdzone suche karmy dobrej jakości-poczytaj zanim odp

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

japanisze
Posty:326
Rejestracja:14 marca 2011, 22:35

12 września 2011, 22:38

marta1987 pisze:tak piesek jest zdrowy i baardzo energiczny :) tak do 100 zł ?
Do 100 raczej niemożliwe, ale Robert to cudotwórca, więc pewnie coś wymyśli :D
Przeznacz do 130, 150 i tu już masz spory wybór przyzwoitych karm.
czarno_czerwona
Posty:184
Rejestracja:19 sierpnia 2011, 15:10

12 września 2011, 22:42

Niewiele powyżej 100zł jest Arion ale nie ten w kolrowych woreczkach tylko premium. Zauwaz ze tansze karmy mają wyższe dawkowanie więc wolałabym zainwestować w droższą z mniejszym bo dawka dziena będzie kosztowac taksamo. Szczegolnie w okresie wzrostu. jeśli kupujesz tańszą to wtedy obowiązkowo witaminki. Moje propozycje sa takie.
http://www.krakvet.pl/arion-puppy-premi ... -1455.html - w tej cenie chyba najlepsza
http://www.krakvet.pl/bosch-junior-maxi ... -1055.html
Przelicz sobie na dzienny koszt a potem przelicz tych i się zastanów.
http://www.krakvet.pl/nutra-nuggets-lar ... -3705.html
http://www.krakvet.pl/belcando-junior-m ... 14810.html
I powiem tak Niech cię Bog broni od pedigree i chapppi i wszystkiego z "supermarktu" (jak to mówi moja babcia :D )
sylviak
Posty:1
Rejestracja:13 września 2011, 09:46

13 września 2011, 10:00

Najlepsze i sprawdzone informacje. Zobaczcie sami ta stronę : http://sites.google.com/site/457news
gość_adam

13 września 2011, 11:01

Witam, chcę zmienić karmę swojej suczce rasy shih-tzu. Ma 10 miesięcy, sierść wygląda dobrze ale troche włosów z niej wylatuje cały czas (może to normalne u shih tzu...?), energii ma tyle ile powinna mieć, jednak wypróżnianie jest troszke za duże i czasem jest koloru ciemnozielonego. Obecnie jest na karmie Bento Kronen mini growth, którą je niechętnie (zabiera się do niej jak by ją parzyła) ale jednak je :) . Po kilkudniowym czytaniu całego wątku (podczas którego dużo się zmieniało) już sam nie wiem co wybrać. Zastanawiam się nad TOTW, Biomill, Nutram. Dzisiaj przeczytałem jeszcze skład karmy White wolf i również mnie zaciekawił i właśnie opinie na temat tej karmy chciałbym przeczytać najbardziej.
Chciałem też spytać czy w przypadku gdy wybór padnie na Biomill lub Nutram, przejść już na karmę dla dorosłych psów czy jeszcze podawać junior?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

13 września 2011, 11:46

sylviak pisze:Najlepsze i sprawdzone informacje. Zobaczcie sami ta stronę : http://sites.google.com/site/457news
Najlepsze i sprawdzone informacje to masz na tym forum.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

13 września 2011, 11:50

gość_adam pisze:Witam, chcę zmienić karmę swojej suczce rasy shih-tzu. Ma 10 miesięcy, sierść wygląda dobrze ale troche włosów z niej wylatuje cały czas (może to normalne u shih tzu...?), energii ma tyle ile powinna mieć, jednak wypróżnianie jest troszke za duże i czasem jest koloru ciemnozielonego. Obecnie jest na karmie Bento Kronen mini growth, którą je niechętnie (zabiera się do niej jak by ją parzyła) ale jednak je :) . Po kilkudniowym czytaniu całego wątku (podczas którego dużo się zmieniało) już sam nie wiem co wybrać. Zastanawiam się nad TOTW, Biomill, Nutram. Dzisiaj przeczytałem jeszcze skład karmy White wolf i również mnie zaciekawił i właśnie opinie na temat tej karmy chciałbym przeczytać najbardziej.
Chciałem też spytać czy w przypadku gdy wybór padnie na Biomill lub Nutram, przejść już na karmę dla dorosłych psów czy jeszcze podawać junior?
Pozdrawiam
Dużo się nie zmieniało(no może na początku) :) po prostu pewne osoby potrzebuja karmy do danej kwoty i dlatego jedni maja taką karmę doradzoną,a inni taką-najlepsza nie istnieje :wink:
Na Twoim miejscu wypróbowałbym TOTW Z BIZONEM.Ewentualnie White Wolf.
Karma którą obecnie karmisz tez jest ok.
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

13 września 2011, 12:01

marta1987 pisze:tak piesek jest zdrowy i baardzo energiczny :) tak do 100 zł ?
Tak jak napisała czarno-czerwona ja do tej listy mogę dodać jedynie Mera Dog karme.
Do 100zł dla juniora jest bardzo trudno dobrać karmę.
Nie polecam żadnych dog chow,o tym proszę zapomnieć.
annp
Posty:10
Rejestracja:31 sierpnia 2011, 20:27
Lokalizacja:Bielsko-Biała

13 września 2011, 12:03

Karmy TOTW Pacific niestety nie ma tu w Krakvet... :( czy ktoś wie gdzie mogę ją aktualnie kupić? Chciałam najmniejszy worek 2,27 kg. Czy muszę się rozglądnąć za inną dobrą karmą?
Chefrenek
Posty:509
Rejestracja:01 października 2007, 15:25

13 września 2011, 14:07

Pojawiła się nowa linia biomilla. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Robert A.
Posty:4455
Rejestracja:27 czerwca 2007, 11:31
Lokalizacja:Warszawa

13 września 2011, 14:15

Dzięki Chefrenku za info :)
Tak nowa linia zmniejszone opakowania z 15 kg na 12 kg a cena ta sama lub wyższa.Zobaczymy jak jakość(pewnie została podwyższona znając Biomila),
Ostatnio zmieniony 14 września 2011, 08:59 przez Robert A., łącznie zmieniany 1 raz.
Chefrenek
Posty:509
Rejestracja:01 października 2007, 15:25

13 września 2011, 16:16

3kg 124 zł. Fiu fiu może kiedyś :twisted: :twisted:
marta1987

13 września 2011, 16:41

spokojnie nie daje mu karm z supermarketów aż taka głupia nie jestem ja mu gotowałam ale niestety ja jestem chora nie dawno wyszłam ze szpitala i nie mam po prostu sił nie pracuje i dlatego taką cenę dałam ale 30 czy 40 zł mogę spokojnie dołożyć byleby mój piesek był zdrowy dzisiaj dostałam można powiedzieć próbki karmy josera piesek zjadł bardzo chętnie czy to dobra karma ?
murakami
Posty:151
Rejestracja:14 sierpnia 2010, 23:00
Lokalizacja:Warszawa

13 września 2011, 17:15

Chefrenek pisze:3kg 124 zł. Fiu fiu może kiedyś :twisted: :twisted:
Kurs franka robi swoje. Cena zupełnie od czapy.
czarno_czerwona
Posty:184
Rejestracja:19 sierpnia 2011, 15:10

13 września 2011, 21:04

Nie znam nikogo kto karmi joserą ale poczytałam skład i podoba mi się. tzn mojej nie mogłabym kupić z p-owodu kurczaka w składzie ale to inna sprawa. Możesz sp[okojnie sprobować :)
marta1987

13 września 2011, 21:33

daliśmy mu dzisiaj jadł i to z wielkim smakiem aż się cały cieszył :) tyle że że jego qpony wieczorem były troszke lużne i teraz nie wiem czy to od zmiany karmy czy nie toleruje ....a czy oprócz tej karmy suchej mogę mu dać popołudniu np ryż z warzywkami co jakiś czas czy jak suche to suche ? nie miałam nigdy boksera a wiem że one mają dość wrażliwe żołądki..
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości