skutki karmienia biedronkowym ścierwem

Dyskuje na temat prawidłowego żywienia psów.

Moderatorzy:Robert A., Jarek

Gość

06 kwietnia 2012, 22:02

Martines999 napisałeś "większość" a ja "ogromna cześć" a nie- wszystkie. Nie mam problemu z rozumieniem tekstu czytanego :wink: Nie tylko widziałam polowanie ale przeszła mi przez ręce cała maaasa myśliwskich psów, przyjaźnię się z myśliwymi i bardzo rzadko spotykam się z psami, którym się nie chce. Częściej spotykam przeciwną sytuację- ktoś musi zrezygnować z kariery w obedience bo jego piesek ma zbyt silny popęd łowiecki. Albo wariowanie piesków i popadanie w jakieś neurozy bo beagle taki słodki, w sam raz na kolanka i dla dzieci i do bloku się nada itd. A widziałam beagla w akcji w polu ;) Jest na co popatrzeć. Owszem zgodzę się, że część ras już zapomniała do czego była pierwotnie hodowana ale z tymi myśliwskimi rasami chyba nie jest aż tak źle jak piszesz. A mam duże doświadczenie z wyżłami- zwłaszcza węgierskimi i niemieckimi, seterami, beaglami, jackami.
Awatar użytkownika
Dardamell
Posty:1137
Rejestracja:20 września 2011, 19:04

06 kwietnia 2012, 22:22

.
Ostatnio zmieniony 26 stycznia 2013, 15:19 przez Dardamell, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

07 kwietnia 2012, 22:42

od zarania dziejów los zwierząt jest związany z życiem człowieka. jak pan był carem to jego psy miały własną służę a jak pan był biednym,chudym głodnym wieśniakiem to jego zwierzęta też. i to się nie zmieni.
większość z was mówi o utopi w którym psy mają tylko zamożne pary z doświadczeniem z psami i z dorastającymi dziećmi które poświęcają psu 24h uwagi na dobę. ale tak nigdy nie będzie dopóki przeznaczenie psa jest takie by trwać przy swoim panie w biedzie i w bogactwie a każdy człowiek uważa że ma prawo do posiadania psa
Awatar użytkownika
Dardamell
Posty:1137
Rejestracja:20 września 2011, 19:04

07 kwietnia 2012, 23:30

.
Ostatnio zmieniony 26 stycznia 2013, 15:20 przez Dardamell, łącznie zmieniany 1 raz.
szames
Posty:238
Rejestracja:10 września 2008, 13:15
Kontakt:

17 kwietnia 2012, 22:01

aliiccccja pisze:Moja mama karmiła psa biedronkową karmą i puszkami z biedronki. Pies dostał uczulenia i zaczął się drapać. Je od jakiegoś tygodnia karmę nutrę nuggets i nie ma poprawy. Dziś wygryzł sobie ranę na łopatce. Żywe mięso widać ;/ Czym go karmić? Jakie badania zrobić?
Mój pies jadał bardzo często Purinę i gryzł się w okolicach ogona. Zaczęło to ropieć, więć poszedłem do weta, a ten na dzień dobry zapytal, czym pies jest karmiony. Odpowiedziałem, jak wyżej a ja zapytałem, czy to uczulenie może być od karmy. Potwierdził. W związku z tym mój już 6-letni pies dostaje świeże jedzonko.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości